Як відновити файли з пошкодженої флешки. Як витягти файли з пошкодженої карти пам'яті.

Напевно кожен хоч раз стикався з недоступністю файлів на флешці. Причин для того може бути багато (некоректне витяг, фізичні ушкодження, випадково видалені файли ), але надія відновити заповітні дані все ж є.
Вам знадобиться
  • Одна або кілька програм: Recovery Toolbox for Flash, SuperCopy, Recuva, PC Inspector File Recovery, Undelete Plus, Unstoppable Copier.
Інструкція
1
По-перше, не робіть зайвих рухів. Чим менше маніпуляцій з файлами ви зробили після пошкодження або втрати даних, тим простіше пройде відновлення і тим воно скоріш. Не форматуйте флешку, а якщо отформатировали, то чи не записуйте на неї нові дані. Відновити видалені дані простіше, ніж відновити видалені дані після форматування.
2
Якщо ви не видаляли дані, але доступ до них заборонений, і з'являється попередження системи про помилку, то спробуйте перезавантажити комп'ютер (іноді навіть допомагає). Коли це не допоможе, витягніть флешку правильним чином і вставте знову.
3
Якщо і це не допомагає, то необхідно провести «перевірку знімного диска». Для цього у вікні "Мій комп'ютер" клікайте правою кнопкою миші по іконці флешки і вибирайте «Властивості». У вікні вибирайте вкладку «Сервіс» і натискайте на «Виконати перевірку». Відзначайте галочками «Автоматично виправляти системні помилки», «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори» і запускайте перевірку.
4
Якщо доступ до файлів і раніше закритий, то необхідно вдатися до допомоги спеціалізованих програм. Також такі програми можуть (не завжди) відновити видалені вручну і після форматування файли . Більшість подібних програм прості в користуванні і інтуїтивно зрозумілі. Імовірність відновлення втрачених файлів залежить від багатьох факторів, але шанс пристойний. Один мінус - переважна більшість таких програмних продуктів платні або умовно-безкоштовні, але майже всі дають можливість випробувати їх на кількох файлах.
5
Скачайте і використовуйте одну з наступних програм: - Recovery Toolbox for Flash; - SuperCopy (безкоштовна); - Recuva; - PC Inspector File Recovery (безкоштовна); - Undelete Plus; - Unstoppable Copier.
6
Є ймовірність, що там, де не впоралася одна утиліта, допоможе інша. Якщо загублені або пошкоджені дані були вам дороги, то не лінуйтеся і спробуйте декілька програм з відновлення.
Зверніть увагу
Як відновити пошкоджені файли? Потрібна програма для відновлення пошкоджених файлів? Шукайте, як відновити пошкоджені файли? Ваші файли не відчиняються або відкриваються з помилкою після вірусної атаки, збою програми, комп'ютера або невдалого відновлення інформації? Не знаєте, як виправити помилку внутрішньої структури файлу?
Корисна порада
DiskInternals Uneraser - відновлює будь видалені файли, включаючи документи, фотографії, mp3 і zip файли. DiskInternals Flash Recovery -восстанавлівает всі пошкоджені і видалені фотографії з карт пам'яті і жорстких дисків. Імовірність же його працездатності в разі незначних пошкоджень залишається досить високою. Крім того, в останніх версіях Skopin FileCopier з'явилася можливість вписувати на місце збійних частин файлу дані зі спеціального файлу-образу, створеного програмою FileCOMPILER з ...