Як побудувати багатоповерховий будинок. будівництво багатоповерхових будинків.

Щоб побудувати багатоповерховий будинок , необхідно спочатку зареєструвати юридичну особу, і тільки потім має сенс підшукувати ділянку під будівництво. І це ще тільки початок.
Інструкція
1
Оберіть місце під будівництво будинок а, ознайомившись зі списком ділянок, що є у продажу в муніципалітеті або у приватних осіб. При виборі ви обов'язково повинні враховувати, на якій поверхні вироблятиметься будівництво і який на ділянці вид грунту. Від характеристик грунту залежатиме, зрештою, проект багатоповерхового будинок а і вартість будівництва в цілому.
2
Щоб придбати обраний вами ділянку, зверніться спочатку в кадастрову службу для отримання його плану. Ознайомтеся з планом. Якщо необхідно виконати топографічну зйомку або виміри ґрунту, то у випадку якщо ви купуєте ділянку у приватної особи, всі роботи проводяться за його рахунок, а якщо у держави - за ваш. Укладіть договір купівлі-продажу земельної ділянки і зареєструйте право власності в УФРС.
3
Отримайте в Департаменті архітектури та містобудування ще один план ділянки - містобудівна. Укладіть договір з будівельною організацією і замовте проект будівлі її співробітникам. При складанні проекту потрібно враховувати стан грунту, можливість підведення всіх необхідних комунікацій, наявність поблизу транспортних розв'язок і пр.
4
Укладіть договір з інвесторами, щоб отримати кошти, необхідні для будівництва. Отримайте в Департаменті архітектури та містобудування позитивний висновок по проекту. Зверніться до глави адміністрації із заявою про видачу вам дозволу на розміщення об'єкта (багатоповерхового будинок а) на даній ділянці.
5
Отримайте дозвіл на будівництво в Департаменті архітектури та містобудування (за підписом головного архітектора міста). Уявіть документи: - свідоцтво про право власності на землю; - договір купівлі-продажу ділянки; - постанову голови міста про видачу вам дозволу на будівництво; - містобудівна план ділянки; - схема організації ділянки; - ТУ на підключення будинок а до комунікацій; - проект багатоповерхового будинок а (з позитивним висновком); - установчі документи юридичної особи; - договір, укладений із інвесторами (або з співінвесторами) .Могут знадобитися і інші документи, які регламентують будівництво на обраному вами ділянці (наприклад, висновок екологічної експертизи, якщо ділянка знаходиться поблизу природоохоронних зон). Отримайте дозвіл протягом 10 днів з моменту подачі документів.
6
Тільки після того як ви отримали всі дозвільні документи, ви можете приступати до зведення будинок а. Як тільки будівництво буде завершено, ви повинні будете отримати і дозвіл на введення будинок а в експлуатацію після того, як він буде оглянутий і прийнятий комісією з Департаменту архітектури та будівництва і наглядових служб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OfrSB98RA9s