Як зняти обшивку дверей.

Пошкодження внутрішньої обшивки двері досить часто зустрічаються в практиці будь-якого автовласника. Іноді невеликі пошкодження можна усунути, чи не демонтуючи обшивку. Але іноді може виникати необхідність у її повному демонтажі - наприклад, для заміни або реставрації. Також необхідність зняття обшивки може бути продиктована тим, що розташовані за нею елементи потребують ремонту або заміні.

Зрозуміло, таку послугу надають у більшості сучасних автосервісів - фахівці впораються з даною процедурою досить швидко. Але при бажанні зняти обшивку дверей можна самостійно.

  1. Слід пам'ятати, що в деяких моделях автомобілів зняття і повторне встановлення дверної обшивки увазі знищення даних з пам'яті несправностей двигуни, крім того, може бути втрачений захисний код радіоприймача . Проводити всі роботи слід тільки після того. Як буде відключений акумулятор.
  2. Якщо дзеркала в вашому автомобілі регулюються за допомогою ручного управління, відгвинтите приводний важіль перед тим, як приступити до зняття дверної обшивки. Щоб відгвинтити приводний важіль дзеркала без пошкоджень, попередньо зніміть накладку невеликої тонкої викруткою.
  3. Далі необхідно зняти накладку трикутника дверей, а в деяких моделях автомобіля слід витягти маленької викруткою накладку кнопки запору двері, яка знімається одночасно з антистатической кнопкою. Здійснюючи всі перераховані вище маніпуляції з використанням викрутки, намагайтеся не пошкодити обшивку - для цього достатньо підкласти під лезо викрутки відповідний за розміром шматок картону.
  4. Після того, як всі накладки зняті, можна акуратно зняти обшивку дверей, намагаючись при цьому уникнути її пошкодження.