Як міняти розкладку клавіатури. Як на компьтере поміняти расскладку.

Більшу частину текстів користувачі рунету набирають рідною мовою - російською. Але коди, назви програм та інших слова вимагають перемикання мови клавіатури на англійську. Зробити це можна, як мінімум, двома способами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Найшвидший спосіб задіє клавіатуру. Затисніть клавіші "Alt-Shift". Тепер можете вводити текст на латиниці. Зверніть увагу, що в деяких комп'ютерах потрібно затискати клавішу "Ctrl" замість "Alt".
2
Другий спосіб зачіпає мовну панель, розташовану внизу екрана. Натисніть квадратик з буквами "RU" і під сплив віконці виберіть квадратик з буквами "EN". Розкладка зміниться.
3
Через «Панель управління» ви можете додати до стандартної парі мов (російська та англійська) третій. Для цього після входу в панель відкрийте меню «Мова і регіональні стандарти», відкрийте вкладку «Мови та клавіатури». Натисніть кнопку «Змінити клавіатуру» .В новому віконці в загальних властивостях праворуч від списку вже встановлених мов клацніть кнопку «Додати» і виберіть потрібну мову. Розгорніть групу «Клавіатура» під назвою мови та виберіть вид розкладки. Натисніть «ОК». Далі у віконці «Мови та служби текстового вводу» натисніть «Застосувати» і «ОК». Збережіть зміни і закрийте меню «Мови і регіональні стандарти».
Зверніть увагу
Щоб не заплутатися в буквах тієї чи іншої розкладки, букви латинського алфавіту знаходяться в верху клавіш (часто чуть-чуть зліва) і іноді відзначені червоною фарбою. Російський алфавіт знаходиться нижче, часто правіше і виділений іншим кольором (на світлій клавіатурі - чорним, на темній - білим) .При зміні розкладки друковані символи можуть відрізнятися від символів, позначених на клавішах.
Корисна порада
Регулярно протирайте клавіатуру від пилу, не їжте поряд з комп'ютером. Сторонні об'єкти можуть пошкодити чутливі деталі пристрою.