Як вирізати пісні з кліпу.

Часто виникає необхідність вирізати музичну доріжку з вподобаної відеозапису, будь то кліп, фільм або мультик. Для цього необхідно використовувати спеціальні програми для роботи з відео.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - Adobe Premiere;
  • - Format Factory.
Інструкція
1
Запустіть браузер, перейдіть за посиланням http://www.formatoz.com/download.html, щоб завантажити програму для вилучення аудіо з відеозапису - Format Factory. Натисніть кнопку Download, дочекайтеся завершення завантаження, встановіть програму на комп'ютер.
2
Запустіть програму. Щоб вирізати музику з кліпу , перейдіть в ліву панель, натисніть кнопку «Аудіо», виберіть формат Mp3. Праворуч, нижче плюса зеленого кольору, натисніть на кнопку «Файл». Далі відкриється вікно - в ньому виберіть потрібну відеозапис, з якої необхідно вирізати аудіо-трек, і натисніть "ОК". Файл з'явиться в списку програми.
3
Зверху на панелі інструментів натисніть кнопку «Старт», щоб почати витяг музики з кліпу . Дочекайтеся, коли в рядку стану з'явиться напис «Виконано», натисніть на кнопку «Кінцева папка», і буде відкрита папка, в якій знаходиться витягнутий файл у форматі mp3.
4
cкачать програму для вирізання музики з кліпів - Adobe Premiere. Для цього перейдіть за посиланням http://www.adobe.com/ru/products/premiere.html?promoid=BPCFG і завантажте пробну версію програми. Встановіть її на комп'ютер, запустіть. Виберіть функцію «Створити новий проект», далі виберіть ім'я проекту і місце його розташування.
5
Оберіть меню «Файл», виберіть зі списку команду «Імпорт», вкажіть необхідну відеозапис і натисніть кнопку «Відкрити». Далі виділіть відео у вікні проекту і перетягніть його на монтажний столик, утримуючи ліву кнопку миші натиснутою. Знайдіть фрагмент, з якого потрібно вибрати аудіо-трек. За допомогою інструменту «Лезо» виділіть межі цього фрагмента.
6
Далі виділіть частину до фрагмента, натисніть Del, аналогічно виконайте видалення ділянки після фрагмента. Виділіть порожнечу перед фрагментом, клацніть правою кнопкою миші і виберіть команду «Видалити із зсувом кліпів». Виберіть меню «Файл» -> «Експорт» -> «Аудіо», вкажіть, куди необхідно зберегти музичний файл і натисніть кнопку «Зберегти». Вилучення аудіо-треку з відеозапису завершено.
Ех, як часом буває красивий відеоряд, який супроводжує ту чи іншу пісню. Як правило, це називається «кліп», і найчастіше саме адаптована пісня більше подобається слухачам і шанувальникам музикантів, ніж її студійна або радійна версія. Але як же бути, якщо ніде не можна знайти саме те, що звучало в кліпі? Адже на радіо це не прокрутять, в Інтернеті теж далеко не факт, що можна знайти. Що ж тоді залишається робити? Вирізати пісню з кліпу самим.
Інструкція
1
Не варто лякатися, в цьому немає нічого страшного. Вже давно канули в лету ті часи, де для того, щоб щось звідкись вирізати, необхідно було запасатися лезом, лупою і клеєм. Завдяки сучасним технологіям наш світ практично повністю став цифровим, що значно полегшує наше життя.
2
Отже, приступимо до «хірургічного» втручання в особисте життя кліпу. Для цього нам знадобиться програма Sony Vegas - виключно зручна річ для подібних операцій. Сама по собі ця програма може виконувати практично будь-які дії, щодо відео, і дуже багато з того, що стосується звуку.
3
Спочатку відкриваємо вікно програми. Якщо воно відкрилося на весь екран, то краще зменшити його до розмірів третини від перш займаного місця. Коли питання з розміром буде вирішено, то наводимо курсів на потрібний кліп, натискаємо ліву кнопку миші і перетягуємо відеофайл з папки на робочому столі у вікно програми. Саме для цього ми його і зменшували.
4
Коли процедура перенесення буде закінчена, вікна програми можна знову повернути первісний вигляд - на весь екран. Це буде навіть зручніше.
5
Отже, що ми маємо - дві доріжки (одна з відео, інша з аудіо). Якщо натиснути клавішу відтворення, то на обох доріжках одночасно почнеться рух смужок, які визначають пройдений час кліпу. Але так як нас цікавить тільки аудіо-файл, то на нього і звернемо увагу.
6
Виділяємо доріжку, яка містить в собі звук, копіюємо її, потім видаляємо всю інформацію, яка містилася у відкритому вікні. Потім створюємо нову доріжку, вставляємо виділений файл, зберігаємо в форматі mp3, присвоюємо будь вподобане назву - і насолоджуємося результатом своєї роботи.