Як підзарядити батарейки. Як зробити чохол для звичайних батарейок.

Загальне правило говорить, що заряджати батарейки не можна, а можна здійснювати цю операцію тільки відносно акумуляторів. Але з цього правила є виняток: зовсім маленькі годинникові марганцево-цинкові і срібно-цинкові батарейки заряджати все-таки можна.
Інструкція
1
Обов'язково переконайтеся, що годинна батарейка дійсно є марганцево-цинкової або срібно-цинкової, а не літієвої. Останні не намагайтеся заряджати ні в якому разі - це пожежо- та вибухонебезпечний. Літієві батарейки мають позначення, що починаються з МЛ і CR, срібно-цинкові - СЦ, марганцево-цинкові - LR, AG. Також годинна батарейка повинна бути розрядженою недавно і не мати ознак корозії. Звичайні (Не годинні) батарейки заряджати не можна навіть в тому випадку, якщо вони не є літієвими.
2
Читайте цоколевкой часовий батарейки . Крупний контакт, котрий обіймає майже всю площу корпусу, у неї - зазвичай плюсовій, а маленький, схожий на виступ - мінусовій. Для порівняння, у звичайної батарейки типорозміру AA або AAA розташування полюсів є протилежним.
3
З підручних матеріалів (прищіпок, пружин, монет та ін.) Зробіть держатель для годинникової батарейки . Вимоги до нього пред'являються такі: - він повинен надійно утримувати батарейку навіть при струси; - коротке замикання батарейки при її випадковому зсуві має бути повністю виключено; - при відсутності часовий батарейки не повинен закорочуйте джерело живлення; - на тримачі повинна бути добре помітно позначена полярність підключення часовий батарейки .
4
Візьміть фабричний держатель для звичайної батарейки типорозміру AA. Підключіть його плюсовим висновком до плюсового контакту саморобного держателя часовий батарейки , а мінусовим - до мінусового. Жорстко змонтуйте всі деталі на изолирующем негорючій основі.
5
Вставте в прилад спочатку годинну батарейку, а потім і звичайну. Остання, щоб уникнути перевищення струму зарядки, обов'язково повинна бути сольовий (Не лужної). Обидві батарейки підключіть, дотримуючись полярності. Закрийте прилад ізолюючої негорючої кришкою.
6
Зачекайте кілька годин. Потім відключіть спочатку звичайну, а потім і годинну батарейку. Останню переставте в години. Вистачить її ненадовго - близько двох місяців, а зарядити її повторно можна буде ще близько трьох разів. Звичайною ж батарейки вистачить для того, щоб підзарядити до двадцяти вартових.