Як підключити телефонну євророзетку. Як підключити телефонний кабель до євророзетці.

Сьогодні телефонні з'єднувачі типу RJ-11 майже витіснили старі, наприклад, типу РТШК-4. Практично всі нові телефонні апарати обладнуються вилками цього стандарту. Підключити розетку відповідного типу можна, користуючись однією викруткою.
Інструкція
1
Придбайте телефонну розетку стандарту RJ-11. Виберіть її різновид, в залежності від бажаного способу установки на стіну і власних дизайнерських переваг.
2
Прийміть рішення про те, яким саме чином ви хочете її приєднати: в якості перехідника для наявної розетки типу РТШК-4 або замість неї.
3
Щоб зробити перехідник, візьміть вилку стандарту РТШК-4. Розкрийте її і поверніть середнім (пластмасовим) штирьком вниз, гвинтами до себе. Крайні контакти розетки нікуди не підключайте. Два середніх контакту розетки приєднаєте до двох правим контактам вилки. Закрийте її.
4
Підключіть телефон через такий перехідник і перевірте, чи працює він. Якщо ні, від'єднайте його від лінії. Розкрийте розетку РТШК-4 і подивіться, чи відповідає підключення до неї проводів стандарту (обидва дроти підключені до правих контактам). Не торкайтеся при цьому до струмоведучих частин. Якщо це не так, змініть підключення проводів у вилці відповідним чином. Потім закрийте як розетку, так і вилку стандарту РТШК-4. Знову перевірте, чи працює перехідник.
5
Щоб встановити розетку стандарту RJ-11 замість наявної РТШК-4, спочатку зніміть трубку на паралельному апараті. Це запобіжить надходження високовольтного викличного сигналу. Якщо паралельного апарату немає взагалі, працюйте в гумових рукавичках. Від'єднайте дроти від розетки РТШК-4, після чого демонтуйте її. Збережіть її на той випадок, якщо у вас з'явиться ще один апарат, що має вилку старого стандарту. Приєднаєте відключені від розетки РТШК-4 дроти до середніх контактам нової розетки RJ-11, а до крайніх, як і в попередньому випадку, не намагайтеся підключати нічого.
6
Якщо на новій розетці теж є кришка, закрийте її. Підключіть до неї телефон. Покладіть трубку на паралельному апараті.
7
Переконайтеся, що обидва телефони (новий і вже наявний паралельний) повністю працездатні.