Як приймати Нормофлорин. Нормофлорин л пити до їжі або після.

« Нормофлоріни » - це БАДи, які нормалізують кишкову мікрофлору. Існує три різновиди препарату: «Нормофлорин-Б», «Нормофлорин-Л», «Нормофлорин-Д». Кожен з них містить у своєму складі живі корисні бактерії. Біокомплекс може застосовуватися як в лікувальних, так і в профілактичних цілях.
Інструкція
1
« Нормофлоріни » призначаються для лікування захворювань шлунка і кишечника, для відновлення мікрофлори та боротьби з алергією. Як профілактичний засіб ліки можуть застосовуватися під час антибактеріальної, променевої і хіміотерапії. Також препарат показав ефективність у боротьбі з частими вірусними захворюваннями. Найчастіше « Нормофлоріни » використовуються комплексно.
2
Перед застосуванням збовтайте флакон з препаратом, розведіть рекомендовану дозу в теплій (не вище 37 градусів) воді в пропорції 1: 2. Пийте ліки за півгодини до їди або через годину після.
3
Рекомендована разова доза: - дорослим - 2-3 столових ложки; - дітям 14-18 років - 1,5-2 столових ложки; - дітям 7-14 років - 1-1,5 столових ложки; - дітям 3-7 років - 0,5-1 столову ложку; - дітям 1-3 років - 1-1,5 чайних ложки; - дітям 6-12 місяців - 0,5-1 чайну ложку; - дітям до 6 місяців - 0 , 5 чайних ложки.
4
При лікуванні цитостатиками і антибіотиками, а також під час променевої терапії двічі на день приймайте «Нормофлорин-Д». Препарат допоможе уникнути виникнення побічних ефектів, таких як діарея, дисбактеріоз, імунодефіцит. Продовжуйте лікування протягом тижня після закінчення основного курсу. Дотримуйтесь двогодинний інтервал між прийомом антибактеріального препарату і «Нормофлоріни-Д».
5
Для відновлення мікрофлори і порушеної моторної функції кишечника (діарея, запор) виберіть одну з рекомендованих схем лікування: - пийте «Нормофлорин-Л» вранці і вдень, а «Нормофлорин-Б» - ввечері; - пийте «Нормофлорін- Д »3 рази на день.Курс лікування - 1 місяць.
6
При схильності до простудних захворювань, а також в розпал епідемії вірусних інфекцій протягом місяця пийте тричі на день «Нормофлорин-Д».
7
Для боротьби з алергічними захворюваннями дотримуйтесь наступну схему прийому «Нормофлоринов»: протягом двох тижнів пийте «Нормофлорин-Л» вранці і «Нормофлорин-Б» увечері. Після закінчення основного курсу лікування перейдіть до підтримуючого: «Нормофлорин-Д» - 2-3 рази на добу.