Як прибрати пікселі. Як зробити щоб маниторе був на цілий.

Бувало у вас таке, коли на вашому улюбленому моніторі раптом з'являлася незрозуміло звідки чорна або кольорова точка або навіть декілька? А адже такі точки заважають і відволікають увагу під час перегляду улюбленого кіно. Ці точки називають битими пікселями - основним дефектом монітора. Що є битий піксель і як його прибрати? Давайте розберемося.
Інструкція
1
Зображення на екрані монітора з ЖК-дисплеєм складається з безлічі точок, які називаються пікселями. Саме з них складаються різні картинки, які ми і спостерігаємо.
2
Є два достатньо дієвих методу лікування битих пікселів. Про чорні точки ми говорити не будемо, оскільки в домашніх умовах їх не прибрати. А ми будемо говорити про кольорові пікселях.
3
Перший метод припускає фізичний вплив, а саме, м'яке масування дефектної області вашого монітора. Монітор при цьому повинен бути виключений. Не робіть цю операцію пальцями і не користуйтеся ніякими твердими і гострими предметами. В іншому випадку може пошкодитися покриття антивідблиску, і з'являться нові биті пікселі. Масування дисплея потрібно виробляти чимось м'яким, наприклад, ватною паличкою.
4
Другий спосіб видалення застряглих пікселів є апаратним, тому й не вимагає фізичного втручання і є абсолютно безпечним. В інтернеті є цілий ряд програм, що видаляють биті пікселі. І багато можна запускати безпосередньо з сайту. Одним із прикладів таких програм є утиліта jscreenfix.
5
Пошукайте інформацію про те, яка програма краще справляється з обов'язками, вбийте її назва в пошуковому вікні і перейдіть на офіційний сайт програми. У віконці натисніть на посилання для запуску програми. Як тільки програма запуститься, на дисплеї відобразиться невелике вікно з мерехтливими пікселями. Його просто потрібно навести на дефектну область дисплея і чекати результату.
6
Видалення битих пікселів за допомогою таких програм, як правило, відбувається приблизно за 20 хвилин роботи утиліти. Але якщо пікселі не прибираються, спробуйте залишити програму включеної на кілька годин. А який принцип роботи даних програмок? Вони виконують зміну кольорів окремих пікселів з дуже високою швидкістю. Це дозволяє виправити застряглий піксель на програмному рівні.