Як прибрати мозолі на п'ятах. Як прибрати сухі мозолі з п'яти.

Ніжні, доглянуті п'ятки найчастіше є лише мрією. Коли нога постійно знаходиться в закритому взутті або нові туфлі не зовсім зручні, то виникнення мозолів неминуче. Хоч вони і доставляють клопоти, позбавиться від них просто, як і запобігти сама поява.
Інструкція
1
Мозолі бувають сухі і мокрі. Водянисті мозолі утворюються через потіння ноги. Такі мозолі можна прибрати за допомогою звичайної швейної голки. Попередньо голку потрібно протерти спиртом, або іншим спиртовмісним речовиною. Далі просто проколоти мозоль і помазати краю зеленкою. Обов'язково заклейте мазоль лейкопластиром. Не використовуйте спирт для дезінфекції мозолі, так як шкіра там дуже ніжна і може потріскатися.
2
При появі сухих мозолів не кожен може дозволити собі похід в салон для професійного чищення шкіри. Можна скористатися іншими засобами. Потрібно приготувати мильний розчин в тазику і додати туди відвар кропиви або подорожника. Після того, як ногу розпарити, прикладіть кірку лимона до п'яти і замотайте бинтом або чистою тканиною. Залиште на всю ніч і повторюйте процедуру 2-3 дні. Після можна акуратно зрізати мозоль манікюрними ножицями. Крім лимона, на розпарену мозоль можна накладати тертий сиру картоплю. Результат буде такий же.
3
Якщо мозоль утворилася щойно, то її можна прибрати за допомогою компресу хлібної м'якушки. М'якуш змочують в оцті і також прикладають до мозоля. П'ятку обмотують целофаном і залишають на ніч. Вранці мозоль можна зрізати.
4
Свіжі мозолі і стертости можна лікувати ще одним способом. Розведіть в тазику марганцівку з водою до злегка рожевого кольору і додайте дрібку солі. Опустіть ноги в тазик і тримайте 20 хвилин. Після насухо витріть і заклейте мозоль. Вранці можна її видалити.
5
Головна причина утворення мозолів - неправильна взуття. Зручне взуття ніколи не принесе вам клопоту і неприємностей. Якщо ви постійно натираєте мозолі на п'ятах, значить, пора задуматися про нову, хорошою парі взуття. Краще купити якісні туфлі, ніж потім мучитися від мозолів при ходьбі.