Як зменшити розміри талії. Як зменшити талію для чоловіка.

Сучасні стандарти краси змушують нас замислюватися про свою фігуру. Власниць найкрасивіших талій завжди проводжають слідом захоплені погляди чоловіків. Домогтися стрункою талії за кілька днів можна, але якщо ви виконаєте комплекс заходів, ваша талія помітно зменшиться.
Інструкція
1
У першу чергу потрібно змінити своє харчування. Сідає на дієти необов'язково, можна лише прибрати з раціону жирні продукти, їсти поменше солодкого і солі. Краще вживати продукти, які є природними сжигателями жиру. Це зернові, бобові, молоко, яйця, м'ясо, морква, ківі, яблука, морепродукти. Також рекомендується пити холодну воду, так як організм витрачає достатню кількість калорій на її зігрівання.
2
Крім харчування, слід подбати про фізичний стан. Щоб талія була тонкою, потрібно вправлятися. Є багато вправ на м'язи живота. Можна крутити обруч протягом 30 хвилин кожен день. Дане заняття приведе в тонус косі м'язи, і талія помітно зменшиться. Результат буде в наявності вже через 2 місяці.
3
Крім того, дуже важливо тонізувати м'язи живота. Для цього потрібно лягти на підлогу, зігнути ноги в колінах, а руки тримати за головою. Далі потрібно піднімати корпус, не відриваючи від підлоги поперек. Слідкуйте, щоб підборіддя не тягнувся до грудей, інакше пошкодите шию. Виконуйте вправу не менше 3 разів на тиждень. Намагайтеся з часом збільшувати кількість підйомів до 30.
4
Ще одна легеня, але дієве вправу - втягування живота. Треба встати на коліна, руки поставити перед собою на підлозі. Повільно вдихаючи, втягуйте живіт і в крайній точці затримуйте положення живота на 15-20 секунд. Повторіть 10 разів, збільшуючи кількість щодня.
5
Можна робити масаж живота. Руху проводять знизу живота вгору, або масажними круговими рухами. Такий масаж дозволить зменшити обсяг талії на кілька сантиметрів.
6
Не варто забувати, що правильна одяг допоможе вам візуально зробити талію менше. Для корекції фігури ідеально підходить корсетні білизна. Воно утягивает живіт і талію. Темний колір в одязі також додасть талії менший об'єм.
7
Намагайтеся виконувати всі рекомендації в комплексі. Поєднуйте правильне харчування з вправами для м'язів живота. Головне - проявити терпіння, і ваша фігура до літньої відпустки буде готова.
Тонка талія - гордість жінки. Але що робити, якщо там, де повинна знаходитися талія, ви бачите лише складки підшкірного жиру? Починайте щодня виконувати вправи, що дають жиросжигающий і підтягаючий ефект, і тоді незабаром помітите, як спокусливо починає вимальовуватися область талії .
Інструкція
1
Ляжте на підлогу, руки покладіть на потилицю, ноги зігніть в колінах. З видихом відірвіть від підлоги верхню частину тіла і повністю сядьте. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
2
Ляжте на підлогу, руки покладіть вздовж тіла, ноги зігніть в колінах. На вдиху скрутити в області талії і покладіть ноги на праве стегно. З видихом поверніться у вихідне положення. З наступним вдихом скрутити вліво. Повторіть вправу 20 разів в кожну сторону.
3
Сядьте на п'яти, руки зігніть в ліктях і розташуйте їх біля грудей. На вдиху скрутити в області талії вправо, з видихом розкрутитеся. На наступному вдиху зробіть скрутку вліво. Повторіть вправу 20 разів в кожну сторону.
4
Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах, руки заведіть за голову. З видихом підніміть верхню частину тіла, скрутити в талії , торкніться лівим ліктем правого коліна. На вдиху прийміть вихідне положення. Повторіть скрутку в іншу сторону. Зробіть 20 повторень вправи.
5
Встаньте прямо, руки покладіть на пояс, ноги на ширині плечей. З видихом нагніться вліво, праву руку підніміть над головою і потягніться. На вдиху прийміть вихідне положення. З наступним видихом нахиліться вправо, лівою рукою потягніться. Зробіть 20 нахилів в кожну сторону.
6
Встаньте прямо, руки зігніть в ліктях і притисніть до боків. У стрибку зробіть скрутку: носочки ніг вправо, верхня частина тіла вліво. З наступним стрибком скрутіть торс вправо, а ноги вліво. Повторіть по 20 скруток в кожну сторону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lm_GS5baUbQ