Як вивести бліх у кота. у кота блохи що робити.

Нерідко дорослі коти та кошенята страждають від ураження різними паразитами. Дуже добре пристосовані для існування на тілі домашніх тварин блохи - безкрилі комахи, сплющені з боків і мають зазубрені щелепи. Слина бліх, яка потрапляє в рану при укусі, викликає алергічну реакцію, а наявність великого числа паразитів може привести до анемії і спровокувати загибель кошенят.
Інструкція
1
Перш ніж застосовувати антіпаразітіческіе препарати, запам'ятайте кілька простих правил: - ретельно вивчайте етикетку купується кошти. Деякі препарати підходять для знищення бліх у собак, але протипоказані кішкам через їх звички вилизуватися; - ніколи не змішуйте препарати різного впливу. Можна використовувати окремо шампуні та спреї, які рятують від паразитів, але одночасне застосування цих засобів призводить до отруєння; - проводите профілактику появи бліх; - використовуючи препарат вперше, наносите дозу менше рекомендованої, щоб поспостерігати за поведінкою кішки; - помітивши негативну реакцію, негайно искупайте кота в чистій теплій воді і без зволікання покажіть тварину ветеринару.
2
Одягніть на кота протиблошині нашийник. Речовини, розташовані на поверхні стрічки, поступово переносяться на шкіру і шерсть тварини і надають репеллентное дію на бліх. Так як деякі види нашийників небезпечні для кошенят, хворих і літніх кішок, уважно вивчіть інструкцію. Врахуйте, що якщо тварина сильно заражене паразитами, то блохи можуть просто переміститися в сторону хвоста, подалі від поширення дії препарату. Поспостерігайте за поведінкою кота: волелюбні тварини не завжди готові терпіти присутність нашийника на своєму тілі.
3
Вимийте кота, використовуючи спеціально призначені для знищення бліх шампунь, мило або піну. Чи не намилюйте мордочку тварини, особливо уважно уникайте попадання засобу на ніс, в очі і вуха. По закінченні рекомендованого в інструкції часу, ретельно сполосніть і загорніть кота в рушник. Постарайтеся не давати йому вилизувати шерсть до повного висихання.
4
Використовуйте спеціальний спрей для котів. Акуратно, але міцно візьміть тварину за загривок і протягом 3-4 секунд розпорошите засіб спочатку уздовж спинки, а потім вздовж живота. Якщо немає можливості провести процедуру на вулиці, обробляйте кішку в приміщеннях, де немає питної води, їжі, акваріумів.
5
За допомогою піпетки нанесіть антиблошиний краплі. Застосовуйте засіб в області спини між лопатками кішки або біля основи черепа в районі шиї. Дотримуйтесь дозування, зазначену в інструкції, що додається до крапель.
6
Дрібним гребінцем вичісуйте з котячої шерсті дорослих особин паразитів, а так само їх личинки і яйця. Для профілактики появи бліх використовуйте мішечки з щільної бавовняної тканини, наповнені подрібненим листям гіркого полину. Розкладіть їх в тих місцях, де любить спати ваш кіт, так як запах цієї рослини відлякує паразитів.