Як підключити кабель до телевізора.

Як показує досвід, для того, щоб дивитися телевізор в будь-якій кімнаті квартири, часом недостатньо придбання самого телевізора. Вам може знадобитися додатковий кабель до телевізору, підключити який цілком можна самостійно. Для цього не обов'язково мати за спиною великий запас знань технічного плану, так як впоратися з підключенням можна, слідуючи простій інструкції.
Вам знадобиться
  • телевізійний кабель потрібної довжини, кріпильні інструменти, пластиковий плінтус (якщо потрібно заховати кабель).
Інструкція
1
Визначтеся з тим, за допомогою якого способу ви будете підключати кабель , скільки роз'ємів вам знадобиться, і як ви будете приховувати зайву довжину.
2
Візьміть кабель з прикріпленим до нього роз'ємом, перевірте якість переданого сигналу, проведіть так звану діагностику підключення. Після того, як все буде проведено, простягніть кабель на необхідну відстань.
3
Зміцніть кабель спеціальними кріпленнями, які можна купити в спеціалізованому магазині. Для кабелю варто підбирати ті кріплення, які будуть відповідати кольору приміщення. Варто протягувати кабель для підключення вздовж килима або за великими предметами меблів. Не можна ставити меблі на кабель і допускати перебування його в тому місці, де він буде піддаватися постійному впливу вологи, наприклад, біля квітів.
4
Приховайте кабель в плінтус при закритому підключенні. Прикріпіть плінтус вздовж стінки, потім за одну з його частин (внутрішню) спеціальним степлером прикріпіть кабель до плінтуса. Після цього закрийте його другою частиною. Такий плінтус може бути підібраний відповідно до кольору підлоги або стінки, прослужить він досить довго. До того ж в нього можна заховати довгий кабель .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6FyBbFXb_7E
Зверніть увагу
Якщо ви хочете підключити кабель до телевізора, варто звернути увагу на можливість перекидання кабелю з однієї кімнати в іншу в разі потреби. Перед тим, як підключити кабель, зверніть увагу на можливість приєднання до його закінчення декількох різних роз'ємів, за допомогою яких можна підключити до телевізора різні пристрої.
Корисна порада
Пам'ятайте, що кабель, який підключається до вашого телевізора, повинен відповідати численними параметрами. Це не тільки його перетин, довжина, що дозволяє дивитися телевізор в будь-якій кімнаті квартири, а й так зване старіння кабелю. Справа в тому, що приблизно раз на сім-дев'ять років кабель потрібно міняти, так як відбувається якісно новий стрибок у розвитку телемовних технологій. Якість переданого сигналу з цієї причини може падати, а зображення в процесі передачі пропадати і губитися. До того ж при підключенні кабелю коштує провести діагностику. Перед тим, як провести кабель і підключити його до телевізора, необхідно визначити, який спосіб підключення ви будете використовувати - закритий (при якому кабель ховається в стіні або під спеціальним плінтусом) або відкритий (кабель просто проводять під килимом або уздовж стіни).