Як зробити електродвигун. Як намотати електромотор.

Зробити електродвигун зовсім не складно. Складання цього просто пристрою не вимагає особливих витрат, не займе багато часу, але принесе масу задоволення вам і вашим дітям. Зберіть електродвигун разом і поспостерігайте за його роботою.
Вам знадобиться
  • -Батарея АА або акумулятор;
  • -держатель з контактами для батареї;
  • -магніт;
  • -1 метр дроти з емалевою ізоляцією (діаметр 0,8-1 мм);
  • -0,3 метра неізольованого проводу (діаметр 0,8-1 мм).
Інструкція
1
Збірку електродвигуна почніть з намотування котушки. Візьміть дріт з емалевою ізоляцією. Ви отримаєте рівну намотування, якщо використовуєте для намотування підходяще підставу, наприклад, батарейку. Залиште вільними по 5см з кожного кінця проводу та намотайте 15-20 витків на основу. Не старайтесь намотувати дуже щільно.
2
Акуратно зніміть котушку з каркаса, не зашкодить форму. Вільні кінці дроту оберніть навколо отриманих витків. Залиште приблизно 1см дроти для укладання котушки на тримачі. Слідкуйте, щоб витки, які виходять при намотуванні кінців проводу, були точно один напроти одного. Для того, щоб струм міг вільно проходити з тримача на котушку і мотор добре працював, видаліть ізоляцію на кінцях проводу котушки. Гострим ножем приберіть верхню частину ізоляції так, щоб нижня половина кінця дроту залишилася в ізоляції. Будьте уважні! Неізольовані краю проводи повинні бути вгорі у обох кінців котушки.
3
Тримачі для котушки виготовте з неізольованого проводу. Це витки проводу, що підтримують котушку. Візьміть 15см дроти, просто оберніть шматок дроту навколо невеликого цвяха, наприклад.
4
В якості підстави електродвигуна використовуйте тримач батареї. Він досить важкий, щоб двигун не вібрував під час роботи.
5
Зберіть усі частини двигуна разом. Тримачі для котушки прикріпіть до батарейці АА або акумулятора. Вставте батарейку в утримувач. Котушку встановіть на тримачі. Тепер покладіть на батарейку магніт і підштовхніть котушку. Електродвигун заробив.
6
Щоб зупинити працюючий електродвигун , просто розімкніть ланцюг. Наприклад, зніміть котушку з утримувачів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=unJFzgfH8zI
Цукрову вату виготовляють з розтопленого цукру, який необхідно виливати крізь сито на холодний обертається металевий конус або барабан. При цьому утворюються дуже тонкі нитки, які намотуються на паличку. Зробити цукрову вату в домашніх умовах досить складно, але при бажанні можна спробувати.
Вам знадобиться
    • цукровий пісок;
    • вода
Інструкція
1
Насамперед, потрібно виготовити апарат, за допомогою якого проводиться цукрова вата. Для його створення необхідно мати електродвигун, диск, втулку і, власне, корпус.
2
Електродвигун можна брати будь-який, головна умова - число обертів обертання валу має відповідати 1200-1500 в хвилину. Для виготовлення апарату для цукрової вати відмінно підійде електродвигун від пральної машини.
3
Диск повинен бути виготовлений з листового алюмінію діаметром 17-18 см і товщиною не більше 0,3 мм. З підручних засобів можна використовувати жесть від будь консервної банки.
4
Втулка необхідна для з'єднання диска з валом електродвигуна. Її роблять методом токарної обробки з легкого матеріалу, в ідеалі краще застосувати фторопласт.
5
Корпус апарату являє собою циліндр висотою 35-40 см і діаметром 70-80 см. Якщо ж під рукою не виявилося подібної ємності, можна використовувати смугу лінолеуму або пластику, кінці якого потрібно з'єднати скріпками.
6
Щоб зробити цукрову вату в домашніх умовах, необхідно взяти 120 гр цукрового піску, залити його такою ж кількістю води і, не розмішуючи, поставити на вогонь. Через 10 хвилин википить вся вода, а цукор почне злегка жовтіти, при цьому з'явиться характерний для паленого цукру легкий запах.
7
Акуратно виливайте вміст на край обертального диска. В результаті гарячий цукровий сироп буде розбиватися на численні тонкі пасма, застигаючи при кімнатній температурі, при цьому утворюючи шар солодкої вати.
8
Вимкніть двигун і звичайним ножем відокремте цукрові нитки від поверхні корпусу. Отримана вата повинна мати приємний смак і білий колір. При бажанні можна застосовувати харчові барвники і отримувати більш привабливий зовнішній вигляд солодкої вати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bHZUSwoxt_Q