Як відключити мейл-агент. відключити автозапуск mailagent.

Mail.Ru Агент - це популярний інтернет-месенджер компанії Mail.Ru. Будучи російської альтернативою ICQ і Skype, Mail.Ru Агент забезпечує не тільки комфортний обмін миттєвими повідомленнями, а й підтримує UIN, SMS, Микроблоггінг, відеофонів і аудиоконференции. Клієнт програми безкоштовний і має російськомовний інтерфейс.
Інструкція
1
Mail.Ru Агент постійно підключається до інтернету при включенні комп'ютера, нагадує про нову пошту, новинах, на які посилається Mail.Ru, а також про дні народження людей з контакт-листа. Багато користувачів встановлюють Mail.Ru агент, щоб спілкуватися з певним людиною іноді, а не постійно, але програма весь час запускається при включенні ПК і заважає працювати своїми повідомленнями, всіляко відволікаючи користувача. Також спливаючі повідомлення можуть «викинути» вас на робочий стіл під час комп'ютерної гри, що не викликає нічого крім роздратування.
2
Щоб кожен раз при запуску комп'ютера не вимикати програму вручну, можна відключити автозапуск мессенджера. Для цього зайдіть в Mail.Ru Агент, якшо два рази по іконці у вигляді значка "@" в треї у годинника.
3
У вікні месенджера в лівому нижньому куті виберіть кнопку «Меню» - «Налаштування програми». Перед вами відкриється вікно з настройками параметрів Mail.Ru Агента. Виберіть вкладку «Загальні» і знайдіть пункт «Запускати програму при включенні комп'ютера». Зніміть з цього пункту галочку, після чого натисніть "OK" .При наступному запуску комп'ютера Mail.Ru агент не включатиметься, поки ви самі не запустите його.