Як зібрати вертоліт.

Збірка вертольота - складне, але дуже захоплююче заняття. Виконуйте правила і вимоги виробника моделі, і збірка доставить вам масу задоволення. А правильно зібрана модель буде ідеально слухатися вас під час запусків.
Інструкція
1
Чітко дотримуйтесь інструкції, що додається до моделі. Різні виробники пропонують різні інструкції. Так, японські інструкції мальовані. Тексту в них практично немає, всі етапи роботи зображені наочно. Це дуже зручно і зрозуміло. Картинки, на які потрібно звернути особливу увагу, позначені Cловом Warning! Американські та європейські виробники пропонують об'ємні текстові інструкції. Ілюстрації використовуються тільки в тих випадках, якщо без них ніяк не обійтися. З іншого боку, в текстових інструкціях пояснюються моменти, які неможливо проілюструвати. Поцікавтеся інструкцією заздалегідь, ще в магазині. Виберіть ту модель, інструкція до якої здається вам найбільш зрозумілою. Якщо ви не розумієте технічна англійська, вам обов'язково знадобиться переклад. Добре, якщо інструкція російською мовою додається відразу.
2
Використовуйте для складання моделі ті матеріали та інструменти, які пропонує виробник. Не замінюйте самостійно вид і розмір викруток. Плоскогубці можуть допомогти вам в збірці, але замінити ними весь необхідний інструментарій просто неможливо. Деякі ключові деталі і вузли поставляються звичайно в зібраному вигляді. Не намагайтеся розібрати їх!
3
Не поспішайте! Збираючи модель в поспіху, ви ризикуєте пошкодити деталі. Не порушуйте порядок складання. Це може спричинити втрату управління в процесі експлуатації і навіть руйнування моделі. Не старайтесь поліпшити або виправити модель в процесі складання. Якщо вам щось неясно, уточніть інформацію в магазині, де купили модель.
4
Солідні виробники збірних моделей не економлять на безпеці, дають максимум інформації по збірці і експлуатації моделі. Але якщо вам щось не зрозуміло, ви можете порадитися з іншими моделістами. Цілком можливо, серед них ви знайдете однодумців, які збирали ту ж модель вертольота . Не соромтеся, уточніть неясну інформацію ще в процесі складання.