Як друкувати цінники. access друк цінників по всьому листу.

Цінники - не просто відображення назви товару і його ціни. Це і рекламний інструмент. За допомогою цінників можна привернути увагу покупця, виділивши ціну товару великим шрифтом, або іншим кольором. Також за допомогою акційних цінників можна збільшити продажі того чи іншого продукту.
Вам знадобиться
  • - ксерокс;
  • - комп'ютер;
  • - принтер;
  • - дизайнерська фірма.
Інструкція
1
Найперший і найпростіший спосіб друку цінників - це ксерокопіювання. Цей спосіб підійде в тому випадку, якщо у вас вже є готові цінники, і вам їх потрібно тільки розмножити. Для цього помістіть цінники в ксерокс або копір, встановіть потрібно кількість копій і запустіть копії цінників на друк.
2
Наступний спосіб - формування цінників в текстовій програмі. Цей спосіб підходить в тому випадку, якщо у вас є комп'ютер з встановленим програмним забезпеченням, принтер, і немає готових цінників. Завантажте комп'ютер, запустіть програму для роботи з текстами, сформуйте цінники. Найкраще робити їх у вигляді таблиць з визначеними кордонами, так їх потім буде зручніше розрізати по лініях. Сформуйте один цінник, скопіюйте його і розмістіть копії на всьому аркуші. Після закінчення верстки роздрукуйте потрібно кількість аркушів, потім розріжте цінники.
3
Якщо ваша бухгалтерія ведеться в програмі 1С, то цінники можна формувати і роздруковувати безпосередньо з програми. Але враховуйте, що можна буде роздрукувати цінники тільки для однієї позиції номенклатури, або для номенклатури в складі групи. Якщо ж вам потрібно вказувати в ціннику більше інформації, встановіть додаткову надбудову до програми 1С - «Універсальна друк цінників і етикеток».
4
Якщо вам важливо однаковість цінників і загальний стиль, скористайтеся спеціальними програмами для створення і друку цінників. Наприклад, програма «Друк цінників 1.0». Скачайте її, встановіть на свій комп'ютер. Ця програма являє собою файл бази даних Access, в який ваші дані імпортуються засобами MS Office. Після запуску програми сформуйте цінники і роздрукуйте потрібне вам кількість.
5
У випадку, якщо у вас солідна фірма і є затверджена книга стилю, то краще всього замовити цінники в друкарні. Макет цінника підготовляється професійним дизайнером по вашому бренд-буку. Після цього цінники друкуються в потрібному вам обсязі. Єдиний мінус цього способу - висока вартість таких цінників.
Серед всіх плюсів поїздки за кордон все-таки знайшовся один мінус, і пов'язаний він саме з комп'ютерами. А точніше, з клавіатурою. Проблема «кирилиці» коштує вже давно в західних країнах. Через кілька років проблема так і не зважилася - на імпортних клавіатурах немає російських букв, і включення російської розкладки клавіатури нічого не змінює.
Вам знадобиться
  • Вибір кращого засобу для вирішення проблеми.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - це купити російську клавіатуру (іноді навіть в «російською» кварталі важко знайти такий екземпляр). Можна придбати наклейки на клавіші клавіатури. Це вже набагато реальніше. Багато користувачів комп'ютерів за кордоном просто везуть, як мовиться, клавіатуру з дому. Також це може бути ноутбук з дому. Цей варіант передбачає менший головного болю. Але найоптимальнішим є знання клавіатури напам'ять, тоді вам не знадобляться назви клавіш.
2
Іншим способом є віртуальна клавіатура. Віртуальна клавіатура - це клавіатура в режимі on-line. Фактично, ви можете працювати взагалі без клавіатури, аби мишка не відмовила. Прикладом таких клавіатур можуть служити інтернет-сервіси перекладу. Велика відмінність такої клавіатури - можна виставити стандарт будь-якої країни. Відомо, що в нашій країні - це стандарт «йцукен» (qwerty). В інших країнах цей стандарт змінений. Тому, якщо ви збираєтеся в далекі країни надовго, то можете пробувати вже сьогодні зміну стандарту набору символів.
3
Ще одним рішенням є поява фонетичної клавіатури. Приміром, ви набираєте латинськими символами слово «towar», а в підсумку ви отримаєте «товар». Таким чином, вам не доведеться як-небудь звикати до нової клавіатури, оскільки латинські букви ви, напевно, запам'ятали під час навчання набору російськими буквами.