Як поставити пароль на Mozilla.

Щоб заблокувати доступ в інтернет, не обов'язково висмикувати з комп'ютера мережевий шнур. Можна просто заборонити користувачеві запускати браузери, наприклад, так звану «вогненну лисицю» або Mozilla Firefox.
Вам знадобиться
  • - програма Winlock
Інструкція
1
Після запуску програма Winlock відразу опиниться в треї. Знайдіть її там, клікніть по її іконці правою кнопкою миші і в списку, виберіть «Відкрити Winlock». Або просто натисніть на клавіатурі F11. Відкриється вікно програми. Виберіть вкладку «Доступ» і клацніть на пункті «Програми». Далі ви можете поступити двома способами.
2
Перший - у випадаючому меню, яке знаходиться вище списку, виберіть «Блокування по імені». Натисніть кнопку «Додати», з'явиться нове вікно, в якому вам буде запропоновано вказати інформацію про блокируемой програмі, у вашому випадку - Mozilla Firefox. Клікніть на «Обзор», виберіть exe-файл браузера і натисніть "Відкрити". Тепер клікніть кнопки «Додати» і «Закрити». Як ви бачите, у списку з'явився exe-файл програми Firefox, поставте біля нього галочку. Далі піде ряд дій, які однакові як для першого, так і для другого способу, і тому будуть описані в четвертому кроці інструкції.
3
Другий - у випадаючому меню, яке знаходиться вище списку, виберіть «Блокування по інформації». Натисніть кнопку «Додати», потім «Обзор», введіть в поле вводу «firefox» і натисніть «Додати» та «Закрити». Поставте галочку біля «firefox».
4
Натисніть ОК. З'явиться нове вікно, в якому вам запропонують ввести пароль і його підтвердження. Введіть їх. Щоб встановлену захист не вийшло зняти за допомогою банальної перезавантаження, перейдіть на вкладку «Налаштування» і поставте галочку біля пункту «Зберігати пароль в профілі налаштувань». Натисніть ОК.
5
Тепер якщо клацнути по іконці програми в треї і вибрати пункт «Завершити роботу Winlock», утиліта буде запитувати пароль . При спробі запустити браузер Mozilla його вікно з'явиться на частку секунди, а потім зникне. А при перезавантаженні або включенні комп'ютера програма автоматично опиниться в треї.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що таким чином не можна заблокувати доступ в інтернет, т.к. користувач може встановити інші, незаблокірованние браузери, і подорожувати в мережі вже через них.