Як усунути помилки в асьці.

Програма ICQ або «аська», як її називають, є одним з Інтернет-месенджерів. За допомогою таких програм в мережі відбувається спілкування безлічі користувачів. Цю програму можна встановлювати як в комп'ютер, так і на телефон. Але іноді при установці виникають деякі помилки , через які програма може не працювати, або працювати з постійними збоями. Деякі помилки можна виправити самостійно.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - інформація про помилки.
Інструкція
1
Помилка 100 - невідома ошібка.Еслі у вас висвітилася ця помилка, швидше за все це пов'язано з перевантаженнями або помилками сервера ICQ. Для усунення цієї помилки підключіться до мережі після деякого часу.
2
Помилка 110 - множинний вхід з тим же UIN.Ета помилка означає, що з вашого логіна зареєстрований повторний вхід в мережу. При цьому ви могли бути залягання, наприклад, з телефону, і забули про це перед підключенням з комп'ютера. Перевірте всі можливі варіанти, і підключіться через кілька хвилин.
3
Помилка 111 - невірний пароль, помилка 112 - неіснуючий UIN. Це схожі помилки , зустрічаються в разі друкарських помилок або невірного введення логіна і пароля. Будьте уважні.
4
Помилка 114 - спроби вичерпані. Ця помилка висвічується, якщо ви занадто часто намагаєтеся залогінитися. Почекайте паузу перед наступним підключенням, все повинно вийти.
5
Помилка 116 - оффлайн повідомлення не може бути обработано.Ета помилка з'являється в асьці, встановленої на телефоні. На програмі Jimm встановлено обмеження на прийняття дуже довгих повідомлень. Тому зайдіть в ICQ з комп'ютера, прочитайте це повідомлення, вийдіть з програми, а потім активуйте аську на телефоні. Після цього ICQ на телефоні повинна підключитися без проблем.
6
Помилка 118 - сервер не отвечает.Одна з найчастіших помилок. З'являється в тому випадку, коли ICQ-сервер довгий час не відповідає на запити програми. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте підключитися через проксі-сервер.
7
Помилка 120 - сталася помилка введення-вивода.Ета формулювання означає, що у вашого комп'ютера або телефону немає доступу до мережі Інтернет. Для виправлення помилки перевірте настройки мережі, виправте їх у разі невірних значень. Якщо ж всі налаштування виставлені вірно, і комп'ютер або телефон виходять в мережу Інтернет, то спробуйте видалити і перевстановити програму ICQ заново.
Корисна порада
Не приймайте посилання і файли від невідомих вам людей, в них можуть бути віруси.