Як видалити поштову скриньку і сторінку. видалити акаунт з mail.ru.

Сучасні поштові інтернет-служби дозволяють людям обмінюватися особистої, робочої та іншою інформацією, не виходячи з дому, офісу чи кафе. Потрібно лише створити обліковий запис і користуватися. Іноді, з різних причин, виникає необхідність видалення свого аккаунта. Процедура видалення швидка і проста - в декілька дій.
Інструкція
1
Видалення поштової ящика на yandex. Зайдіть в свій аккаунт, в правому верхньому куті натисніть «Налаштування». У самому низу сторінки є рядок: «При необхідності ви можете видалити свій поштовий ящик», відзначена жовтим знаком оклику. Слово «видалити» виділено синім шрифтом, натисніть на нього. Вас повинні перенаправити на іншу сторінку з написом «Видалення сервісу« Пошта ». У порожнє поле введіть пароль від вашої поштової ящика та натисніть кнопку «Видалити». На сторінці з вашими персональними даними знайдіть слова червоного кольору: «Видалити аккаунт». Перейдіть по посиланню, ще раз введіть пароль і натисніть «Видалити аккаунт». Все, ваш профіль більше не існує.
2
Видалення поштової ящика на rambler.Войдіте під своїм ім'ям в свою електронну скриньку. У верхньому рядку праворуч наведіть на ім'я своєї поштової ящика . Виберіть фразу «моя обліковий запис». Ви потрапили на «Рамблер ID». У розташованому нижче блоці натисніть на саму останню напис «Видалити обліковий запис». Далі введіть код, вказаний на зображенні і вкажіть ваш пароль. Натисніть на кнопку «Видалити обліковий запис». Рамблер шкодує, що ви видалили свою сторінку.
3
Видалення поштової ящика на Gmail.Зайдіте на сторінку своєї електронної пошти. Наведіть курсор на ім'я пошти, натисніть «Налаштування облікового запису». Справа вгорі посилання «Налаштування». Клікніть «Налаштування облікового запису Google». Зліва знайдіть напис «Мої продукти - Змінити». Перейдіть по посиланню, натиснувши на «змінити». Далі в блоці «Видалити аккаунт» виберіть «Закрити акаунт і видалити всі служби та відомості, які з ним пов'язані». Якщо у вас є фінансові заборгованості, оплатіть їх. Поставте прапорці перед кожним рядком. Введіть пароль і натисніть кнопку «Видалити аккаунт Google». Ваш поштовий ящик (і всі сторінки, пов'язані з ним) вилучений.
4
Видалення поштової ящика на mail.Для видалення пошти на mail.ru зайдіть на свою сторінку. Внизу сторінки клікніть по синій написи «Служба підтримки». У блоці «Часті причини звернення» перейдіть за посиланням «Як я можу видалити поштову скриньку». На новій сторінці частина пропозиції виділена синім кольором: «спеціальним інтерфейсом». Під заголовком «Видалення поштової ящика » ви побачите перелік тих сторінок вашого акаунта, які втечуть разом з електронною поштою. У відповідному полі вкажіть причину видалення. Нижче введіть пароль від ящика та натисніть «Видалити». Ящик на mail.ru видалений.
Видалення поштової ящика на Mail.ru полягає в заповненні спеціальної форми на даному поштовому сервісі, після чого можна з полегшенням забути свій старий електронну поштову адресу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - веб-браузер Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera або Google Chrome.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви підключені до інтернету. Далі відкрийте веб-браузер, введіть в його адресний рядок mail.ru і дочекайтеся завантаження головної сторінки поштового сервісу. У лівому верхньому куті введіть дані логіна і пароля в форму авторизації і, клікнувши «Увійти», зайдіть в поштову скриньку.
2
Зверніть увагу на верхню панель управління, де розташоване підменю «Ще». Виберіть у ньому посилання «Допомога» і перейдіть по ній для виконання подальших дій з видалення поштової скриньки.
3
Прокрутіть вниз сторінку довідкового центру Mail.ru і знайдіть пункт №11 «Як видалити поштову скриньку, яка мені більше не потрібен?». Клацніть по ньому. Вам буде запропоновано скористатися спеціальним інтерфейсом з метою видалення поштової скриньки. Посилання «спеціального інтерфейсу» розташована поруч, клікніть по ній, щоб перейти до відповідної сторінки.
4
Перейдіть до форми видалення, розташованої в «спеціальному інтерфейсі», і правильно заповніть її поля, дотримуючись зазначених інструкцій. Вкажіть причину видалення ящика у відповідному полі. Причиною може бути «Захист від спаму», «Реєстрація нового адреси пошти» і т.д. Далі завершите видалення поштової скриньки, клікнувши на посилання «Видалити».
Зверніть увагу
Видалення поштової скриньки призводить до незворотних наслідків: - весь вміст ящика видаляється без можливості відновлення, також видаляються всі ваші акаунти і записи на foto.mail.ru, video.mail.ru, blogs.mail.ru і my. mail.ru; - після видалення ящика протягом трьох місяців його ім'я (адреса) буде вважатися зайнятим і зареєструвати інший ящик з такою ж адресою не вийде.
Корисна порада
Щоб відновити помилково вилучений ящик, зверніться в Службу Підтримки Mail.ru.Невозможно самостійно перейменувати поштову скриньку. Спочатку видаліть непотрібний аккаунт і далі зареєструйте новий з іншим ім'ям.