Як додзвонитися оператору Київстар. Зв'язок з мобільним оператором зв'язку київстар.

Стільниковий телефон зараз є практично у кожного. Але навіть якщо проблем зі зв'язком не виникає, абонентам часто буває необхідно зв'язатися з стільниковим оператором для вирішення різних питань. Це може бути просте підключення або відключення послуги, отримання інформації про тарифи та адресах центрів обслуговування. Але це можуть бути й більш термінові питання, наприклад, розблокування номера. В цьому випадку вам необхідно знати, як зв'язатися з оператором, наприклад, з таким популярним в Україні, як «Київстар».
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
Знайдіть сайт стільникового оператора «Київстар» в інтернеті. Для цього достатньо ввести слово «Київстар» в рядок пошуку однієї з пошукових систем.
2
На головній сторінці сайту оператора в правому верхньому куті виберіть мову. Сайт автоматично відображається українською мовою, але якщо вам зручніше читати російською, ви можете вибрати цю мову.
3
Вгорі сторінки натисніть на посилання «Приватним абонентам». Після цього ви побачите блакитну рядок. Виберіть на ній посилання «Мобільний зв'язок».
4
Вам відкриється чотири стовпці з посиланнями на різні теми. Виберіть посилання «Обслуговування» (третя зверху в крайньому правому стовпчику). У вас з'явиться меню, де ви зможете побачити, наприклад, адреси центрів обслуговування абонентів.
5
У меню, натисніть на посилання «Інформаційно-довідкова служба». Ви отримаєте список телефонів, за якими можна зв'язатися з операторів «Київстар». Вибір номера залежить від того, якого телефону ви телефонуєте. За номером (044) -466-0-466 ви зможете додзвонитися до оператора зі стаціонарного телефону, дзвінок буде оплачуватися п тарифами вашого оператора. З стільникового телефону, який обслуговується «Київстаром», дзвонити потрібно на номер 466. У цьому випадку дзвінок буде безкоштовним.
6
Якщо ви хочете отримати інформацію про тарифи чи послугах, скористайтеся автоматичним голосовим меню. Воно доступне з номера, який обслуговується «Київстаром». Необхідно набрати короткий номер 466 і вибрати необхідний пункт в автоматичному меню.
Корисна порада
Якщо ви хочете дізнатися баланс рахунку, найпростіше скористатися командою управління послугами. Наприклад, для перевірки балансу потрібно ввести на телефоні «Київстар» наступний код - * 111 # і натиснути кнопку «Виклик». На ваш телефон прийде повідомлення про баланс. Повний список команд можна побачити на сайті оператора в розділі «Самообслуговування».