Як включити згладжування. Як включити функцію згладжування.

При тривалій роботі за комп'ютером (ноутбуком) в текстових редакторах ваші очі відчувають великі навантаження. Вони втомлюються дивитися безпосередньо в екран. Втома очей з'являється через прочитання текстів, що складаються з шрифтів низького дозволу. Щоб позбавити очі від великої напруги, необхідно робити паузи в роботі, а також включати ефект згладжування шрифтів. Як правило, ця можливість є у більшості операційних систем.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення "ClearType Tuner PowerToy".
Інструкція
1
Простим рішенням проблеми може стати включення режиму згладжування шрифтів «Clear Type». Цей режим входить в комплект операційної системи. Для його запуску натисніть правою кнопкою миші на робочому столі - виберіть «Властивості» - вкладка «Оформлення» - натисніть «Ефекти». Відзначте галочкою пункт «Застосовувати наступний метод згладжування екранних шрифтів» - виберіть «Clear Type». Натисніть «ОК».
2
Якщо вам не сподобався цей режим згладжування (занадто сильне або невелике згладжування), то можна скористатися іншим технічним рішенням від Microsoft - «ClearType Tuner PowerToy». Це програмне забезпечення являє собою тонкий інструмент настройки згладжування шрифтів. Програма дуже проста в управлінні і не вимагає додаткових знань, незважаючи на англомовний інтерфейс программи.После установки програми. Для того, щоб запустити її, необхідно перейти в «Панель управління», яка знаходиться в меню «Пуск». Запустіть ярлик програми «ClearType Tuning». У вікні, натисніть на кнопку «Start Wizard».
3
В цьому вікні з'являться два віконця з однаковим текстом, ви побачите різницю між цими текстами. Виберіть один варіант, який для вас виглядає найбільш читаним. Натисніть кнопку «Далі».
4
Потім з'являться інші 6 вікон. Тут також необхідно вибрати найкращий варіант і натиснути кнопку «Далі». Після цього натисніть кнопку «Готово».