Як відновити вилучені смс повідомлення. програма відновлює видалені смс з телефону samsung.

Будь-яка техніка, в тому числі і стільниковий телефон, рано чи пізно приходить в непридатність. Це відбувається несподівано, але стає серйозною проблемою, коли при поломці стираються важливі дані, наприклад, архів СМС . У разі, якщо ці дані унікальні, виникає питання: як відновити видалені СМС ?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з USB входом;
  • -доступом в інтернет;
  • -кредитна карта або електронний гаманець;
  • -програма для відновлення даних;
  • -USB reader для зчитування SIM-карт.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті необхідне програмне забезпечення. Вартість софта не повинна перевищувати 50-70 у.о. Проведіть оплату через кредитну карту або електронний гаманець. Оплатіть і скачайте необхідну програму для відновлення СМС . Встановіть програмне забезпечення на комп'ютер. При установці дійте від імені адміністратора системи.
2
Витягніть SIM-карту з вашого телефону. Візьміть SIM-рідер. Вставте SIM-карту в SIM-рідер, слідуючи інструкціям виробника. Підключіть пристрій для зчитування інформації з картки до комп'ютера за допомогою usb шнура. Сучасні операційні системи визначать пристрій в автоматичному режимі і встановлять необхідний драйвер для ефективної роботи.
3
У разі якщо автоматичного визначення пристрою не відбулося, завантажте драйвер для пристрою SIM -рідер з інсталяційного диска, що поставляється в комплекті. Якщо куплений рідер не має установочного диска з необхідним драйвером, скачайте його з сайту виробника і встановіть на комп'ютер.
4
Знайдіть іконку "Мій комп'ютер" і клацніть по ній правою кнопкою миші. З випав підменю виберіть пункт «Диспетчер пристроїв». В диспетчері знайдіть пункт «Інші пристрої» і клацніть по ньому. Виберіть «Невідомий пристрій» і виконайте команду «оновити». У разі, якщо драйвер пристрою не був оновлений автоматично, повторіть процедуру поновлення драйвера і вкажіть директорію скаченного драйвера вручну.
5
Після успішної установки SIM-рідера запустите завантажену раніше програму по відновленню видалених СМС і дотримуйтесь інструкцій на екрані.
Зверніть увагу
Не попадайтеся в пастку шахраїв, що пропонують безкоштовне програмне забезпечення для відновлення СМС. Ваш комп'ютер може бути заражений вірусом або заблокований.