Як включати картинку в картинці на телевізорі. Як включити функцію pip в телевізорі mystery.

Уміння керувати телевізійною технікою відкриває перед кожною людиною широкі можливості з пошуку і налаштування своїх улюблених телеканалів. Тому після покупки телевізора ретельно вивчіть інструкцію з експлуатації, в якій описані всі найбільш важкі моменти настройки телевізора на прийом каналів.
Інструкція
1
Вивчайте інструкцію ретельно, сторінку за сторінкою, і рано чи пізно ви досягнете непоганих результатів і зможете насолоджуватися переглядом улюблених телеканалів цілодобово. Багато людей до сих пір не знають, як включити картинку в картинці, яка дозволяє одночасно дивитися кілька телеканалів, щоб не пропустити улюблену передачу.На даний момент функція картинка в картинці реалізується, тільки якщо підключити телевізор до персонального комп'ютера. Отже, візьміть usb кабель і з'єднайте між собою ПК і телевізор.
2
Потім увімкніть жк телевізор картинка в картинці, зайдіть в меню, знайдіть там функцію PIP (picture in picture) і активуйте її. На екрані з'явитися робочий стіл з жорсткого диска ПК і віконце з транслюються телеканалом. Таким чином, можна дивитися кілька телеканалів одночасно.
3
Використовуйте цю функцію в тому випадку, коли вам набридло дивитися рекламу в очікуванні улюбленої телепередачі. Також в деяких сучасних телевізорах реалізована функція PAP (picture at picture). В цьому випадку підключати ПК не потрібно, екран сам поділяє на дві частини, в кожній з яких показується певний телеканал. Картинки телевізор дозволять вам швидко перемикатися між каналами або дивитися декілька з них одночасно.
4
Правильне виконання вищеописаної процедури дозволить вам активувати функцію "картинка в картинці" на будь-якому сучасному телевізорі. А також дасть можливість насолоджуватися переглядом декількох телеканалів одночасно. Якщо вам самостійно не вдалося включити цю функцію, зверніться за допомогою в сервісний центр товаровиробника, там вам все пояснять в найкращому вигляді. Телевізори samsung картинки відповідають європейським стандартам якості, тому настроювання функції PIP не повинна викликати у вас будь-яких ускладнень і труднощів. Щоб приступити до налаштування PIP, навчитеся для початку пультом для телевізора, який йде в комплекті продажу. Досконально вивчіть всі функції і можливості вашого телевізора. Це дозволить вам витягти максимум з придбаної вами техніки.