Як видалити повітря із системи охолодження Калини. Як прибрати патьок фарби.

Повітряна пробка в системі охолодження - одна з найбільш часто зустрічаються несправностей системи охолодження Лади Калини. Вона виникає зазвичай через нещільно підігнаних з'єднань і хомутів. Як же видалити повітря з системи охолодження Калини?
Вам знадобиться
  • - автомобільний підйомник;
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Поставте машину на підйомник так, щоб при русі вгору піднялася тільки її передня часть.Заблокіруйте задні колеса підручними засобами або спеціальними стоперами. Уважно огляньте положення передніх коліс автомобіля. Вони повинні бути зафіксовані в безпечному положенні. Відкрутіть кришку розширювального бочка.
2
Заведіть машину. Натискайте на педаль газу доти, поки температура не зросте до критичного рівня. Після включення вентилятора продовжуйте подгазовивать ще деякий час. У разі якщо пробка не пішла, переходите до наступного кроку.
3
Зніміть пластиковий екран двигуна. Тим немає ніяких гвинтів, тільки шпильки з гумовими ущільнювачами, з яких він знімається простим рухом вгору. Не тисніть. Відпустіть хомут за допомогою викрутки. На штуцері підігріву дросельного вузла знайдіть дві трубки. Зніміть одну з них (зовсім не важливо, яку саме).
4
Відверніть кришку розширювального бачка. Накрийте горловину бочка чистою ганчіркою, дуйте в розширювальний бачок. Повторюйте процес до того моменту, поки з знятої трубки не поллється тосол. Якщо продути бачок не виходить, закрийте кришку назад і поставте на місце трубку дросельного вузла. Ще раз прогрійте двигун. Через деякий час вимкніть запалювання.
5
Не знімаючи кришки розширювального бачка, знову зніміть трубку підігріву. Дочекайтеся, поки з трубки під тиском піде тосол. Надіньте трубку на штуцер підігріву дросельного вузла і затягніть хомут. Встановіть пластиковий екран двигуна пластиковий екран на місце.
Зверніть увагу
Бійтеся токсичною охолоджуючої рідини.
Корисна порада
Дотримуйтеся обережності і техніку безпеки. Слідкуйте за температурою трубок.