Як встановити металическую двері.

Установка металевих дверей - складний технологічний процес, що вимагає професійних знань і навичок. Для якісної установки вхідних дверей рекомендується скористатися послугами професіоналів. Але якщо ви вже маєте подібний досвід і впевнені у своїх силах - можна спробувати встановити металеву двері самостійно.
Вам знадобиться
  • - дриль або перфоратор;
  • - молоток;
  • - дерев'яні клини;
  • - схил;
  • - будівельний рівень;
  • - зварювальний апарат;
  • - металеві штирі;
  • - малярський скотч;
  • - монтажна піна.
Інструкція
1
Уважно огляньте нову двері . Перевірте комплектність і роботу замків.
2
Підготуйте дверний проріз. Демонтуйте стару двері . Зачистіть всі сторони дверного отвору.
3
Зафіксуйте нову коробку в дверному отворі. Для цього візьміть дерев'яні клини, товщина яких трохи більше величини зазору між коробкою і дверним отвором. Забийте клини між дверним прорізом і нижньої, верхньої і бічними стійками дверної коробки таким чином, щоб збереглися технологічні зазори зі стіною.
4
Вирівняйте дверну коробку. Починати вирівнювання необхідно з петельной стійки. Перевірте вертикальність стійки за допомогою будівельного рівня або схилу. Провести цю перевірку необхідно як з внутрішнього, так і з зовнішнього боку дверної коробки.
5
Просвердлите отвори в стіні через монтажні вушка за допомогою електричної дрилі або перфоратора. Глибина отворів повинна бути, як мінімум, 140 мм, діаметр - 15 мм.
6
Вбийте металеві штирі в зроблені отвори. Ще раз ретельно перевірте вертикальність стійки за допомогою будівельного рівня.
7
Приварите штирі до монтажних пластина за допомогою зварювального апарату.
8
Змастіть петлі спеціальним мастилом і навісьте дверне полотно, з встановленою заздалегідь фурнітурою.
9
Вирівняйте удавану стійку. Відрегулюйте величину зазору, злегка зміщуючи стійку. Досягніть того, щоб зазор між стійкою і двері ю був рівномірним по всій висоті і становив 2-4 мм. Переконайтеся в тому, що дверне полотно легко закривається і відкривається, не зачіпаючи при цьому дверну коробку.
10
Закріпіть удавану стійку аналогічно петельной.
11
Обклейте дверну коробку малярським скотчем. Злегка змочіть водою. Запеньте зазор між коробкою і стіною за допомогою монтажної піни.
12
Дайте піні просохнути протягом доби. Ображати надлишки. Заштукатурьте простір між стіною і дверною коробкою, а також монтажні вушка.
Корисна порада
Якщо у вас немає можливості скористатися зварювальним апаратом для установки металевих дверей, можна розклепати металеві штирі за допомогою кувалди. Виробляти цей вид робіт необхідно вкрай обережно, щоб не пошкодити геометрію двері.