Як позбутися від сухості губ.

Будь-коли року шкіра губ страждає від кліматичних явищ - від різкого вітру, низьких температур восени і взимку, від палючих сонячних променів влітку. Відсутність належного догляду призводить до того, що губ и стають сухими, часто тріскаються, а хворобливі тріщинки доставляють немало клопоту.
Інструкція
1
Губи завжди потребують захисту - товстий шар жирної помади з високим вмістом воску, вітамінів та поживних елементів захистить тонку шкіру від будь-яких сезонних проявів. Належне зволоження необхідно забезпечити і зсередини - достатня кількість рідини допоможе підтримати водний баланс в організмі і позитивно позначиться на стані губ . Не можна облизувати губ и, особливо на вулиці - так вони не зволожуються, а лише швидше обвітрюються. Постарайтеся позбутися шкідливої звички покусувати губ и в хвилини нервового напруження або роздумів.
2
Нестача вітамінів проявляється болючими тріщинами в куточках рота і сухістю губ . Усунете прояви авітамінозу шляхом збагачення раціону продуктами з високим вмістом вітаміну B, приймайте комплексні добавки.
3
Регулярно робіть живильні маски - з медом, молочними продуктами, різними маслами. Суху шкіру губ добре пом'якшує маска з сиру і моркви в однакових пропорціях. Лляне масло добре живить і зволожує губ и, тому допоможе вирішити проблему їх сухості - змащуйте губ и маслом на ніч протягом двох тижнів. М'якоть авокадо відмінно зволожує шкіру губ , тому робіть компреси раз на тиждень. Хороший результат дає застосування жирних кремів з пантенолом і рослинними добавками - змащуйте губ и щовечора.
4
Якщо губ и вкрилися шелушащимися корками, то не треба їх відривати або відкушувати - ви можете пошкодити шкіру. Змочіть шматочок вати міцної чайної заваркою і прикладіть його на деякий час до губ ам. Заварка размягчіт шкірочку і її можна буде видалити легкими масажними рухами з використанням чистої зубної щітки з м'якою щетиною.
5
Сушать губ и помади з ефектом стійкості і зубні пасти з підвищеним вмістом фтору, тому відмовтеся від них на деякий час. Якщо ви використовуйте активні антивікові крему, бальзами та маски для шкіри обличчя, то уважно стежте за тим, щоб склад не потрапляв на шкіру губ .