Як змінити обсяг фотографії. Як змінити фотку.

З появою фотоапаратів з матрицею, що перевищує 10 мегапікселів, розміри звичайних фотографій починають набувати просто немислимі розміри. І якщо треба переслати зображення по електронній пошті або завантажити на сайт, це переростає в справжню проблему. Проте є способи, що дозволяють без особливих зусиль зменшити обсяг фотографії .
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Найбільш економічним за розміром форматом зображення вважається JPG, тому якщо ваша фотографія має інший формат, то треба просто його змінити. Зробити це можна за допомогою багатьох програм, зокрема, за допомогою Adobe Photoshop. Відкрийте свою фотографію (Файл - Відкрити) і збережіть її ж (Файл - Зберегти як ...), вибравши тип файлу JPEG. Різниця в обсязі між TIFF і JPG іноді може бути досить значною.
2
Інший спосіб зменшити розмір фотографії - це змінити якість зображення. Це можна зробити в тому ж Photoshop. Відкрийте фотографію і збережіть її. Перед тим, як записати збережений файл, Photoshop запропонує вам вибрати якість сохраняемой картинки. Рухаючи повзунок вліво-вправо, ви побачите поруч, як змінюється розмір майбутнього файлу.
3
Якщо ви хочете бачити, які зміни з фотографією справлять ваші маніпуляції, то збережіть фотографію для Web (Файл - Зберегти для Web ...). Праворуч, в розділі «Preset», можна змінювати попередні налаштування якості (високе, середнє, низьке) або рухати відповідний повзунок. Після вибору нового значення, зміни негайно відобразяться на фотографії . Для збереження зображення натисніть «Save».
4
Ну і нарешті, найбільш радикальним способом зменшення обсягу фотографії є зміна її розміру. Скористатися можна нашим беззмінним Photoshop. Відкривши фотографію, в верхньому меню виберете розділ «Зображення», а в ньому - «Розмір зображення». Тут зменшіть ширину фотографії . Висота при цьому зміниться пропорційно. Збережіть фотографію, вибравши необхідну якість.
5
Втім, користувачі Windows 7 можуть змінити розмір зображення і без Photoshop. Для цього їм знадобиться стандартна програма Paint (Пуск - Всі програми - Стандартні - Paint). Відкрийте фотографію і у вкладці «Головна», групі «Зображення», виберете «Змінити розмір». Там виставте потрібні параметри і збережіть фотографію.
6
І наостанок ще один спосіб поміняти розмір фотографії . Для цього можна скористатися безкоштовними онлайновими сервісами, наприклад ось цим: http://www.softorbits.ru/resize-images-online/index2.php. За допомогою кнопки «Огляд» вибираєте потрібну фотографію, задаєте потрібну ширину і натискаєте «Змінити параметри». Після цього зберігаєте фотографію собі на диск.