Як намотати тюрбан. схема зав'язування тюрбана з шарфа.

Серед різних модних аксесуарів все більше увагу привертають тюрбани як альтернатива зручним, але приївся кепкам, розкішним, але не дуже функціональним капелюхів та іншим головних уборів. Освоївши нескладний спосіб зав'язування хустки, ви легко зробите впечателеніе на найбільш вимогливих цінителів стилю.
Вам знадобиться
  • - шматок тканини (від 6 до 20 метрів);
  • - шпильки.
Інструкція
1
Оберіть автентичний спосіб зав'язування тюрбана, якщо хочете максимально відчути культуру східних країн. Візьміть довгу смугу тканини (це може бути і практично невагомий шовк, і тепла шерсть), і візьміть один кінець в зуби, другий простягнувши по діагоналі. Це дасть вам можливість вільно оперувати руками. Поступово під кутом накручуйте тканину навколо голови, закриваючи відкриті місця. Продовжуйте процедуру, поки від усього шматка матерії не залишиться лише невеликий кінчик. Його необхідно акуратно заправити в тюрбан. При бажанні закріпіть його за допомогою невеликого аксесуара, - розміри будуть залежати від величини тканини. Але пам'ятайте, що справжній тюрбан повинен бути досить об'ємним.
2
Скористайтеся більш простими способами зав'язати тюрбан. Візьміть шарф, який вільно покриває вашу голову, і перекиньте його кінці один через одного на потилиці. На лобі зав'яжіть їх вузлом. Загорніть один кінець в петлю і пропустіть через незатянутой вузол. Другий кінець, відповідно, проведіть через петлю. Обережно потягніть за кінці шарфа, щоб затягнути конструкцію, і приберіть їх під матерію.
3
Повторіть перші кроки описаної процедури, але замість вузла просто перехрестите кінці на лобі. Далі знову зробіть петлю і пропустіть крізь неї другий кінець шарфа, утворивши другу петлю. Затягніть їх, щоб тюрбан не розвалився, і сховайте кінці під збірки матері.
4
Надіньте на голову невелику шапочку, якщо зав`язуєте тюрбан з шовкової тканини: так він не буде ковзати і збереже свій вигляд протягом усього дня. Експериментуйте з варіантами матерій і їх величиною, адже на один стандартний тюрбан може знадобитися до 20 метрів тканини! Вибирайте різні кольори, але пам'ятайте, що такий яскравий елемент, як тюрбан, вимагає або більшої стриманості в одязі, або, навпаки, потужної гри на контрастах і колірних поєднаннях.