Як прокачати двигун ВАЗ. прокачка карбюратора ваз.

Рідкісний власник автомобіля ВАЗ не хоче поліпшити показники роботи свого двигуна. Деякі звертаються в автосалони, а інші роблять це самостійно, вважаючи за краще економію коштів. Так як прокачати двигун ВАЗ і збільшити об'єм двигуна, працюючи у себе в гаражі.
Вам знадобиться
 • - фільтр нульового опору;
 • кування поршні;
 • - нагнітач;
 • - турбокомпресор;
 • - полегшені шатуни;
 • - збалансований вал.
Інструкція
1
Повітряний фільтр замініть на фільтр нульового опору, впускний ресівер поставте з великим об'ємом і як можна меншим впускним колектором, а також збільште перетин дросельної заслінки змінивши або замінивши її іншою. Врахуйте, що тюнінг впуску двигуна ВАЗ включає повітряний фільтр, дросельну заслінку, впускний ресивер, колектор, карбюратор.
2
Збільште хід поршня і діаметра циліндра, тим самим ви разом в двигун більше паливоповітряної суміші і що в свою чергу призведе до збільшення трохи потужності і трохи крутного моменту.
3
Потім зробіть тюнінг ГБЦ (головки блоку циліндрів), так як він найбільше вплине на збільшення потужності. Збільште перетину каналів ГБЦ і колектора, внутрішнього діаметра сідел клапанів, а також змінити распредвал, щоб він дозволяв відкриватися клапану довше і більше. Замініть старий карбюратор на більш сучасний варіант, якщо це двигун з карбюратором, можна навіть на декілька. Потім в спеціалізованій майстерні розточити блок циліндрів, щоб не було дефектів на стінках.
4
Далі встановіть турбокомпресор, так як цей пристрій створить надлишковий тиск саме на впуску двигуна, використовую енергію випускних газів.
5
Обов'язково зробіть чиптюнінга - це нескладний і економічний спосіб тюнінга автомобіля. За допомогою фахівця внесіть коригування в програму, яка відповідає за уприскування, ви досягнете зміни в поведінці автомобіля - зробите його слухняним, зручним в управлінні і набагато економічніше. Завдяки чому ви економите до 1 л/100 км, плюс плавність ходу і більше потужності на 5%.
Зверніть увагу
обточувати абсолютно будь-який блок більш ніж на 3 мм від початкового небезпечно через значне зменшення товщини стінок циліндрів, що дуже погано вплине на ресурс і, можливо, призведе до розриву каналів охолодження.
Можливості кожного двигуна автомобіля обмежені, і іноді автовласник хоче поліпшити показники його функціональності. Якщо є можливість звернутися в автосалон, тоді краще всього зробити саме це. Однак прокачати двигун можна і самостійно.
Вам знадобиться
 • - нагнітач;
 • - фільтр нульового опору;
 • - збалансований вал;
 • - шатуни;
 • - турбокомпресор.
Інструкція
1
Замініть існуючий повітряний фільтр на фільтр нульового опору. Для того щоб це зробити, встановіть впускний ресивер, який міг би мати більший обсяг; також він повинен мати максимально маленький впускний колектор. Після цього поміняйте дросельну заслінку, щоб збільшити її розтин. Запам'ятайте, що дросельна заслінка, колектор, карбюратор, повітряний фільтр і впускний ресівер є невід'ємними атрибутами тюнінгу впуску двигуна.
2
Збільште хід діаметра циліндра і поршня. Це потрібно для того, щоб дати двигуну можливість вмістити в себе якомога більше паливоповітряної суміші. Дані зміни будуть сприяти збільшенню крутного моменту, а також кілька збільшать потужність.
3
Зробіть після цього тюнинг головки блоку циліндрів (ГБЦ), так як цей фактор найбільшим чином впливає на потужність і її збільшення. Щоб тюнінгувати ГБЦ, збільште перетину колектора і каналів блоку циліндрів, внутрішній діаметр сідел клапанів. Після цього замініть розподільний вал для того, щоб клапан міг відкриватися з більшою амплітудою. Замініть старий карбюратор більш досконалою моделлю. Зверніться після цього в спеціальну автомайстерню, щоб розточити блок циліндрів щоб уникнути дефектів на його стінках.
4
Встановіть у свій автомобіль турбокомпресор для того, щоб дана конструкція сприяла створенню надлишкового тиску безпосередньо на впуску двигуна за рахунок використання енергії випускних газів.
5
Зверніться до майстра, щоб виправити програму, що відповідає за уприскування. Цей процес називається чиптюнінга. Він робить автомобіль економічним, зручним в управлінні і більш слухняним. Економія досягає одного літра на сто кілометрів.
Корисна порада
Не перестарайтеся з кількістю оборотів, так як можете погіршити характеристики потужності і наповнення двигуна.