Як вибрати наповнювач для котячого туалету.

Поява кішки в будинку - це привід задуматися про багато речей. Наприклад, про те, як забезпечити чистоту вдома, захистити його від комах та інфекцій, а також про комфорт вашого вихованця. Ми відповідаємо за тих, кого привчили, тому вкрай важливо створити тварині хороші умови існування. Одним з найважливіших моментів буде покупка спеціального туалету . Щоб вибрати відповідний наповнювач для нього, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
У зоомагазинах ви зіткнетеся з величезною різноманітністю найменувань і різновидів наповнювачів. Однак серед них можна виділити кілька типів, що відрізняються один від одного складом і использующимися матеріалами.
2
Найбільшою популярністю користуються деревні наповнювачі. Вони дешеві, але при цьому відрізняються великою ефективністю. Зазвичай деревне наповнювач складається з гранул, спресованих із звичайних тирси. При попаданні вологи вони розпадаються і звільняють тирса, які розбухають і вбирають в себе будь-які запахи. Дерево - це дуже безпечний матеріал, який не завдасть шкоди вашому вихованцеві.
3
Також велике поширення одержали кукурудзяні наповнювачі. Однак проблема в тому, що в Росії знайти такий наповнювач вельми проблематично. Він має вкрай високими характеристиками, і багато людей не шкодують грошей на його покупку. Кукурудзяні качани ідеально вбирають рідину, утримують запахи, вони не завдадуть шкоди здоров'ю вашого вихованця. Єдиний недолік такого наповнювача полягає в тому, що найчастіше кішки розкидають його навколо туалету .
4
грудок наповнювачі користуються найвищою популярністю. Серед них найбільш поширені бентонітові. Вони чудово вбирають рідину і при цьому моментально грудок. Ці грудки досить просто прибрати з лотка, просіявши їх спеціальною лопаткою. Однак у цього типу наповнювача є суттєві недоліки: він погано затримує запах, а до лапок вихованця буде прилипати пил.
5
Найкращий наповнювач, який за своїми характеристиками випереджає всі інші типи - сілікагелевой. Він складається з дрібних кристалів білого кольору, які мають унікальну вбирає здатністю. Такий наповнювач можна не міняти протягом двох - трьох тижнів. Незважаючи на те, що такий наповнювач коштує в кілька разів дорожче, він все одно дозволяє економити кошти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FRzX1kGNrWI
Зверніть увагу
Як вибрати наповнювач для котячого туалету? Наповнювачі для котячих туалетів - «видатковий» матеріал, який змушені купувати всі власники кішок. Від якості наповнювача залежить наявність або відсутність неприємного запаху, комфорт для кішки при відвідуванні туалету і зручність для господаря під час прибирання.
Корисна порада
Яким він буває, чим відрізняється, властивості і характеристики різних видів. Як вибрати те, що підійде коханому вихованцеві і зробить максимально комфортним перебування котячого туалету в будинку для його господарів. Котячі туалети. Такий тип лотка вимагає прибирання після кожного відвідування кішкою. Наповнювачі для котячих туалетів. Види наповнювачів. Практично всіх власників кішок хвилює питання гігієни. Куди "вигулюється" ваша кішка?