Як зробити рідкий дим. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Різні приправи дозволяють кардинально змінити звичний смак, додати гостроту, пом'якшити різкі ноти, виділити одні акценти і прибрати інші. Не всі зізнаються корисними, і в тому числі практично вилучений із продажу рідкий дим . Однак створити його ефект можна і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що в домашніх умовах справжній рідкий дим виготовити можна. Його виробництво засноване на очищенні дим а у водному розчині, що дозволяє позбавити його від усіх шкідливих продуктів тління - золи, дьогтю, канцерогенів. Для цього дим спершу конденсується і розділяється на три фракції, очищається і піддається фізичній обробці. У деяких країнах це ароматизатор, що дозволяє домогтися ефекту копченості у м'ясних виробів, заборонений до продажу, тому що містить велику кількість шкідливих добавок.
2
Змініть трохи смак, який виходить при використанні рідкого дим а, і скористайтеся рецептом простого маринаду. Наприклад, подібний ефект забезпечує суміш з майонезу, каррі, часнику і соєвого соусу. Це додасть курці або іншому блюду в міру гострий, пікантний смак. Залежно від пропорційного співвідношення інгредієнтів, ви зможете зробити практично різні страви. Витримайте курку в м'ясо в маринаді хоча б кілька годин, і воно вийде соковитим і м'яким.
3
Знайдіть в магазинах спеціальну копчену сіль - вона практично повністю імітує ефект, який забезпечує рідкий дим . Використовуйте її безпосередньо під час приготування, щоб блюдо встигло просочитися її, увібрати аромат і придбати копчений смак. Єдина відмінність від рідкого дим а в тому, що зовнішній вигляд вашого м'яса не зміниться.
4
Скористайтеся рецептом суміші для копчення. Для цього вам буде потрібно сирої рис, зелений або чорний чай і трохи цукру. Загорніть перемішані інгредієнти в два шари фольги, і проткніть її кілька разів виделкою. Викладіть на неї м'ясо і помістіть все в сковороду під кришку. Потримайте хвилину на сильному вогні, а потім доводите до готовності на слабкому. Зверніть увагу, що при цьому утворюється дим , тому кухню краще провітрювати.