Як заробити гроші на нерухомості.

У наші дні інвестиції в квадратні метри поступаються по надійності хіба що вкладенням в золото. Причому, щоб виступити професійним інвестором на ринку нерухомості , абсолютно необов'язково володіти семизначними сумами.
Інструкція
1
Найпростіше почати заробляти на нерухомості , якщо у вас вона вже є. Не має значення, що це за об'єкт - житлова квартира, заміський будинок, складське або комерційне приміщення. Найпростіший спосіб змусити об'єкт приносити дохід - здати його в оренду. Виручені кошти розумніше не витрачати на особисті потреби, а вкладати в покупку нової нерухомості - за рахунок накопичення коштів та залучення іпотечних інструментів.
2
Якщо оренда гарантує власнику нерухомості невисокий, але стабільний дохід, то спекулятивні дії можуть принести дуже великі гроші. Суть спекулятивних вкладень у нерухомість проста: купити об'єкт на етапі будівництва фундаменту і продати, коли квадратні метри знайдуть інфраструктуру.
3
Багато професійні учасники ринку нерухомості починали свій шлях, не маючи власних квадратних метрів. Фінансових інструментів для придбання нерухомості у сучасного росіянина предостатньо. Найпростіший з них - взяти об'єкт в іпотеку. Придбані квадратні метри можна вигідно здавати в оренду. Через 10-12 років нерухомість сама себе окупить і стане базою для розвитку інвестиційного портфеля свого господаря.
4
Для тих, хто віддає перевагу непрямі інвестиції і не любить виводити з рахунку великі суми готівки, підійде такий спосіб вкладень, як покупка закритих ПІФів нерухомості (ЗПІФН). П'ять років тому вони мали репутацію фінансового інструменту для vip-інвесторів, сьогодні вкластися в ЗПІФН може будь-хто. ПІФи нерухомості заробляють на придбанні земельних ділянок, на спекулятивних операціях з об'єктами, в оренді комерційної нерухомості , будівництві та реконструкції житла та багато іншого.
Корисна порада
Вибираючи інвестиційну іпотеку, віддайте перевагу об'єкту з найменшою ціною. Він швидше окупиться і дасть вам можливість розширювати свій інвестиційний поле.Прі спекулятивних операціях, відстежуйте, де у вашому місті ведеться інфраструктурна забудова. Купувати «фундамент» доцільно саме там: такі інвестиції принесуть найбільший доход.Вкладиваясь в ЗПІФН, майте на увазі, що дохід приносять не тільки формуються фонди, а й фонди вторинного ринку.