Як малювати в excel графік. Як намалювати графік в excel.

У табличному редакторі Microsoft Office Excel немає виділених в окремий блок функцій для створення і редагування графіків . Для візуального представлення табличних даних тут призначена група команд «Діаграми», а кілька типів графіків включені в неї, як окремі випадки діаграм. Однак це ніяк не позначається на широті можливостей, які надаються цим табличним редактором для представлення даних у вигляді графіків .
Інструкція
1
Запустіть Microsoft Excel і завантажте в нього електронну таблицю, що містить дані для побудови графіка. Або створіть новий документ і заповніть його необхідними даними.
2
Виділіть в електронній таблиці діапазон комірок, на основі якого потрібно побудувати графік. Крім самих даних можна виділити і колонку з рядком, які містять заголовки. В цьому випадку значеннями з осередків лівої колонки будуть позначені ділення горизонтальній осі (осі X) графіка, а значеннями верхнього рядка на легенді будуть підписані відповідні лінії графіка. Рекомендується, щоб кількість колонок даних, а отже і число ліній, що одночасно відображаються на графіку, не було більше семи.
3
Виберіть в меню табличного редактора вкладку «Вставка» і клацніть по піктограмі «Графік», вміщеній в групу команд «Діаграма». В випав списку з семи варіантів оформлення виберіть найбільш підходящий. Табличний редактор створить на основі обраного вами макета графік, побудований з даних у виділених комірках таблиці. При цьому будуть використані установки оформлення за замовчуванням. Для їх зміни Microsoft Excel додасть до вкладок меню ще три - «Конструктор», «Формат» та «Макет».
4
Замініть схему оформлення, використану табличним редактором при створенні графіка, якщо це необхідно. Для цього на вкладці «Конструктор» призначені випадні списки «Стилі діаграм» і «Макети діаграм». Крім вибору попередньо встановлених варіантів ви можете на основі їх самостійно створити свій власний варіант оформлення графіка, використовуючи розміщення на вкладках «Формат» та «Макет» інструменти.
5
Збережіть відредагований варіант оформлення графіка, якщо припускаєте використовувати його надалі. Для цього на вкладці «Конструктор» призначена кнопка, поміщена в групу команд «Тип». В групі команд «Дані» тут є піктограма, яка міняє місцями осі координат, тобто транспонується дані. Інша кнопка в цій групі команд призначена для зміни діапазону комірок, на основі якого будується графік.