Як малювати дзвіночок.

Малювання квітів - це творчий захоплюючий процес. Різні види можна розглядати на картинах відомих художників. Квіти створюють відчуття часу і місця, тому малюючи дзвіночки , виникає картина річного луки, усіяна цими квітами. Вони дуже схожі на музичні дзвіночки .
Вам знадобиться
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - аркуш паперу;
  • - акварельні фарби;
  • - кисть.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу й олівець. Аркуш паперу розташуйте горизонтально. Малювати всілякі квіти особливо складно і для успішного малювання спочатку добре вивчіть їх будову і форму. Можна намалювати предмет з натури, використовуючи для цього живі квіти, а також використовувати спрощені форми, різноманітні структури.
2
Основу квітки становить певна геометрична фігура. Усвідомте це при малюванні дзвіночків, тоді буде легше впоратися з роботою. Подумки намалюйте кордону зображення. Важливо, щоб малюнок дзвіночка не видався занадто великим, розташовувався по центру і не виходив за край листа.
3
Спочатку намалюйте стебло з загнутої верхівкою. Уважно вивчіть гілочку, вона має тонкі прожилки. Прорисуйте їх дрібними штрихами. Кількість стеблинок може бути будь-яким. На гілці будуть розташовуватися майбутні квіти.
4
Почніть промальовувати бутони. Від кінця однієї гілки намітьте перший бутон. Намалюйте овал тонкою лінією. Від заснування гілочки намітьте перший пелюстка, він розташовуватиметься по центру овалу. Кінець пелюстки прорисуйте тонкою лінією.
5
Праворуч намалюйте другий пелюстка. Для цього поставте олівець в те місце, звідки почали малювати перший пелюстка і закінчите плавною лінією, загнутої трохи вправо.
6
Намалюйте третій пелюстка, поставте знову олівець біля основи квітки і закінчите тонкою лінією, проводячи олівцем вліво. Вийде бутон дзвіночка. Намітьте ще квіточки, в залежності від того скільки гілочок намальовано.
7
Для оформлення гілочки намалюйте кілька кольорів у формі зірки. В середині домалює круглу серцевину. Пелюстки повинні виходити з однієї точки, а закінчуватися в різні боки. На гілочках намалюйте кілька довгих і вузьких листя.
8
Зітріть всі допоміжні лінії, щоб надати дзвонику справжній вигляд і форму. Акварельними фарбами розфарбуйте квіти, зробіть їх об'ємними, використовуючи різні відтінки кольорів. Бутони намалюйте синім або блакитним кольором, а листя - зеленим.
Корисна порада
При малюванні квітів краще користуватися наочними посібниками, картинками, фотографіями, тоді малюнок буде більш реалістичним.