Як в'язати бере з козирком спицями. в'язати модний бере.

Щоб зв'язати красивий бере з козирком , зовсім не обов'язково бути докою в хитромудрих візерунках і складних моделях. Простий головний убір акуратно виконується лицьовій гладдю на спицях, потім на ньому можна вишити будь-який малюнок ниткою іншого кольору. Підберіть гарне поєднання основної та оздоблювальної робочої пряжі; спиці візьміть прямі, в 1,5 рази товще ниток. Обмірте висоту голови і її окружність, розрахуйте щільність в'язання і приступайте до роботи над беретом.
Вам знадобиться
  • - сантиметр;
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - дві спиці;
  • - основна і обробна пряжа;
  • - голка;
  • - пластиковий вкладиш (за бажанням).
Інструкція
1
Наберіть на спиці десяток петель. Дві з них будуть кромок, решта послужать початком для восьми клинів денця вироби. Починайте в'язання берета, знявши кромочную, далі зробіть накид і лицьову, продовжуйте це чергування до кінця ряду. Остання кромочная петля повинна бути провязав виворітного.
2
В'яжіть наступний ряд виворітними петлями. Так само повинні будуть виконуватися всі наступні парні ряди. Відповідно, на непарних рядах потрібно робити лицьову гладь.
3
Починайте додаток клинів берета з третього ряду. Робиться це так: кромочная, накид, дві лицьові; повторюйте до кінця ряду, кромкою якого буде виворітна петля. У п'ятому ряду після накиду робіть три лицьові петлі, далі збільшуйте кількість лицьових і поступово розширюйте коло (верхівку головного убору) до потрібного розміру.
4
Для спуску берета потрібно зробити убавленія петель. Для цього спільно пров'язуйте пару петель з «обличчя» роботи на початку кожного клину, а інші петлі в'яжіть як звичайно.
5
Поміряйте недов'язаний виріб. Якщо його низ відповідає окружності голови, отмеренной по середині лоба, припиніть робити скорочення. Зв'яжіть ободок потрібної висоти гумкою 2х2 (дві лицьові і дві виворітні) або 1х1 (одна лицьова, одна виворітна) і закрийте петлі.
6
Беріться за в'язання козирка. Викроїте шаблон і прикладіть його до головного убору - це допоможе вам правильно розрахувати потрібну кількість петель і початок убавленій (заокруглень в'язаного полотна по краях).
7
Складіть нитку удвічі і наберіть петлі згідно отмеренной довжині деталі і щільності в'язання. Перший ряд виконуйте лицьовими петлями, далі в'яжіть хусткової в'язкою - вона щільніша, тому дозволить козирка краще тримати форму.
8
Починайте закругляти козирок з другого ряду, пров'язуючи разом по парі петель з обох країв в'язання. Коли деталь прийме потрібну вам форму, закрийте петлі.
9
Якщо ви хочете виконати лицьовій гладдю і бере, і козирок, то зробіть дві деталі - лицьову і виворітну. З'єднайте їх по краю робочою ниткою, склавши верх і низ козирка лицьовими частинами. У цьому випадку вам знадобиться вкладиш з м'якої пластмаси.
10
З'єднайте козирок і бере трикотажним швом. Готовий головний убір можна прикрасити вишивкою по своєму смаку.