Як подивитися обсяг оперативної пам'яті. Як дізнатися обсяг оперативки.

Від обсягу оперативної пам'яті залежить багато чого. З ним безпосередньо пов'язана швидкість відкриття вікон і запуску додатків. Особливо актуальна ця тема для тих, хто любить працювати з графікою або грати в ігри. Подивитися обсяг оперативної пам'яті на своєму комп'ютері можна всього за кілька кліків миші.
Інструкція
1
Підведіть курсор до значка "Мій комп'ютер" на робочому столі. Клікніть правою кнопкою миші по іконці, з випадаючого меню виберіть клавішею миші пункт «Властивості». Відкриється діалогове вікно «Властивості системи». Це ж вікно можна викликати іншим способом: через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління», виберіть розділ «Продуктивність і обслуговування» і завдання «Перегляд інформації про даний комп'ютері» або клікніть по значку «Система».
2
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Загальні» і в розділі «Система» (нижня частина вікна) дізнайтеся обсяг оперативної пам'яті свого комп'ютера. Ці дані знаходяться в останньому рядку, відображаються в гигабайтах і мають позначення ОЗУ (абревіатура розшифровується як «оперативний пристрій»).
3
Відомості про обсяг оперативної пам'яті можна отримати і через Центр довідки та підтримки. Натисніть клавішу F1, в вікні пошуку введіть запит «ОЗУ», дочекайтеся, поки сформується список збігів. У лівій частині вікна виберіть завдання «Отримання відомостей про комп'ютер». Потім в правій частині вікна виберіть команду «Показати загальну інформацію про систему», дочекайтеся, поки завершиться збір відомостей. Обсяг оперативної пам'яті буде вказаний в розділі «Пам'ять (RAM)».
4
Відомості про фізичну і віртуальної пам'яті комп'ютера можна подивитися у вікні «Диспетчер завдань». Клікніть в будь-якому вільному місці панелі завдань правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Диспетчер завдань» і перейдіть на вкладку «Швидкодія».
5
Також дані про фізичну і віртуально пам'яті можна отримати через вікно «Відомості про систему». Через меню «Пуск» виберіть команду «Виконати». В порожнє поле вікна введіть без пробілів команду msinfo32 і натисніть кнопку ОК або клавішу Enter. Встановіть курсор на рядку «Відомості про систему».