Як побудувати просту альтанку. побудувати альтанку з цегли.

Досить часто люди на своїх ділянках самостійно зводять альтанку . Для того щоб зробити її, необхідно мати якісний інструмент та матеріали. Також потрібно чітко дотримуватися технологію будови.
Інструкція
1
Для початку необхідно намалювати на аркуші паперу невеликий план. На ньому мають бути вказані всі розміри. Після цього можна приступати до розмітки на місцевості. Майданчик вибирайте рівну. Встановіть на ній кілочки і натягніть волосінь між ними. Ще раз за планом звірте розміри. Визначте, де у вас знаходитиметься вихід. Розмітьте ті місця, в яких будуть встановлені стовпи.
2
Пол альтанки можна викласти зі звичайної тротуарної плитки. По кутах периметра вкопати чотири триметрових стовпа. Перетин і повинно бути 100х100, а глибина 500 міліметрів. Після цього додайте по великих сторонам і посередині ще по одному стовпа аналогічного розміру. Перед тим як поміщати стовпи в землю, обробіть ту частину, яка буде знаходитися під землею. Для обробки добре підходить гудрон. Можна також обернути цю частину руберойдом. Помістіть кожен стовп в яму і вирівняйте по висоті і горизонталі. Залийте в ями попередньо заготовлений цементний розчин. Щоб зафіксувати стовпи, можна використовувати рейки довжиною 3 метри. Скріпіть опори між собою в різних місцях. Приділіть особливу увагу виставлення стовпів. Вони повинні розташовуватися точно за рівнем. Через добу, коли розчин вже схопиться, на верхні краї опор укладіть обв'язку із бруса перетин 50х100 міліметрів по всіх чотирьох сторона. Перевірте рівень горизонту і добре зафіксуйте брус.
3
Потім можна переходити до виготовлення даху. Добре для альтанки підходить двосхилий дах. Покрити її можна бітумною черепицею. Торець даху розташуйте по малих сторонам, а скок - по довгій стороні. У результаті повинно вийти 4 крокви з кожної довгої сторони альтанки. Їх необхідно з'єднати горизонтальною поперечиною. Дана конструкція альтанки для дачі або будинку дуже проста і надійна. Покрити дах можна стружкової плитою, товщина якої 12 міліметрів. Також для цієї справи може підійти фанера. У міру закріплення матеріалу прибирайте рейки. Потім укладіть бітумну черепицю, укрийте коник даху і встановіть захисні планки на краю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LaFnGQEWXhk