Як склеїти підошву. відклеїлась підошва ремонт.

Якщо на ваших улюблених туфлях або чоботях відклеїлась підошва, ви можете полагодити їх самостійно. Маючи під рукою необхідні матеріали, зробити це зовсім не складно. Головне, точно слідувати інструкції. Тоді взуття прослужить вам ще ні один сезон.
Вам знадобиться
  • - чистий бензин;
  • - клей 88Н;
  • - надфіль;
  • - паяльник;
  • - дратва;
  • - шило;
  • - шевський гачок;
  • - профілактика.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до ремонту, визначте, з чого зроблена підошва. Зазвичай вона буває гумової або з поліуретану. Якщо підошва гумова, очистіть її від бруду і ретельно знежирте, використовуючи чистий бензин. Після цього нанесіть на неї клей 88Н і дочекайтеся, поки він підсохне. Зазвичай це займає 10-15 хвилин. Набейте взуття газетою або будь щільним папером. Помістіть її під прес на 8-10 годин.
2
Якщо підошва з поліуретану, очистіть місце склеювання від бруду і знежирте за допомогою чистого бензину. Візьміть плоский надфіль і акуратно спиляєте забарвлений шар шкіри. Ще раз знежирте ремонтованих поверхню. Використовуючи розігрітий паяльник, розмажте невеликі шматочки поліуретану (відріжте від старої підошви) по шкірі в місці, яке потребує ремонту. Стисніть підошву і верхню частину взуття в місці склеювання і проведіть між ними паяльником. Майте на увазі, що ремонт даного типу підошви вимагає певного тренування. Точно витримуйте тиск між підошвою і верхньою частиною взуття та стежте за температурою паяльника. Прилад повинен бути сильно розігрітим.
3
Якщо відклеєними підошва має заходящий на взуття край, її можна відремонтувати і іншим способом. Очистіть пошкоджену зону від забруднення і знежирте чистим бензином. Нанесіть на підошву і на верхню шкіру в місці ремонту клей 88Н. Через 10-15 хвилин щосили притисніть підошву до верху. Візьміть дратву (міцну кручену лляну нитку), натерту шевським варом. За допомогою шила і спеціального шевського гачка пришийте підошву до верху взуття. Пам'ятайте, що шов повинен знаходитися на відстані 4-5мм від верхнього обрізу підошви.
4
Якщо на підошві з'явилися невеликі тріщини, і вона стала відклеюватися, вам знадобиться клей 88Н і накат (профілактика). Очистіть пошкоджену ділянку і знежирте чистим бензином. Нанесіть клей на підошву і на профілактику. Через 15 хвилин наклейте накат на підошву і помістіть під прес на 8-10 годин.