Як поставити фото на комп'ютер.

З робочого столу починається вся робота на комп'ютері . Операційні системи пропонують непоганий вибір стандартних стилів і налаштувань даної області, але щоб додати своєму робочому столу оригінальний вигляд і зробити оформлення більш індивідуальним, можна поставити власне фото на комп'ютер.
Інструкція
1
Відскануте фото графию або перенесіть її на жорсткий диск комп'ютера з цифрового носія. Обробіть фото графию в графічному редакторі, якщо необхідно, змініть її розмір. Щоб зображення виглядало якісно, без спотворень, уточніть дозвіл свого екрану. Клікніть в будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть команду «Властивості». У діалоговому вікні «Властивості: Екран" і перейдіть на вкладку "Параметри" і запам'ятайте дані, що містяться в розділі «Дозвіл екрану». Буде краще, якщо фото графия матиме такий же дозвіл.
2
Коли ваша фото графия буде готова, збережіть її на жорсткому диску комп'ютера і запам'ятайте шлях до файлу. Викличте вікно «Властивості: Екран» способом, описаним у першому кроці, або увійдіть через меню «Пуск» в «Панель управління», виберіть у розділі «Оформлення і теми» задачу «Змінити фоновий малюнок робочого столу» або іконку «Екран». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Робочий стіл», натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть директорію, в якій ви зберегли свою фото графию. Виберіть потрібний файл, натисніть кнопку «Відкрити».
3
У верхній частині вікна ви побачите, як виглядатиме робочий стіл з новим фоновим малюнком. Визначте його положення на екрані за допомогою списку, що випадає в розділі «Розташування» (по центру, розтягнути, замостити). Натисніть кнопку «Застосувати», щоб вибрані настройки вступили в силу. Закрийте вікно властивостей, натиснувши кнопку ОК або Х в правому верхньому куті діалогового вікна.
4
Щоб ваша фото графия, встановлена на робочому столі, завжди коректно відображалася, що не міняйте її розташування і не перейменовуйте. Система «пам'ятає» не саму фото графию, а шлях, вказаний до файлу з певним ім'ям. Якщо по заданому адресою система не виявить шуканого імені файлу, робочий стіл буде залитий однотонним фоном заданого в настройках кольору.