Як налаштувати інтернет на мобільному телефоні Nokia. Як налаштувати немає на мобільному телефоні китайцеві nokia a618.

Мобільні телефони Nokia в більшості випадків мають велику кількість можливостей для захоплюючого проведення дозвілля. Ви можете дивитися фільми, слухати музику і радіо, а також грати в ігри та здійснювати веб-серфінг. Для того, щоб насолодитися всіма можливостями, необхідно налаштувати інтернет .
Інструкція
1
Для налаштування телефону для повноцінного використання інтернет а ви можете використовувати налаштування, що знаходяться на офіційному сайті оператора. Ви можете знайти адресу цього сайту на упаковці від сім-карти. Або просто зателефонуйте в службу підтримки абонентів і запросіть настройки. Ви також можете запитати смс-повідомлення з настройками, активувавши які, ви автоматично налаштуєте свій телефон. Ознайомтеся з тарифами на доступ до мережі, а також поріг відключення інтернет а. Майте на увазі, що на вашому рахунку повинно бути достатньо грошей для виходу в мережу.
2
Налаштуйте браузер, який встановлений у вашому телефоні за замовчуванням. Оптимальним варіантом буде відключення завантаження картинок, а також елементів flash - таким чином ви істотно полегшите трафік, знизивши витрати на нього.
3
Встановіть браузер Opera mini. Найбільш зручним варіантом буде скачування браузера на комп'ютером і подальше копіювання файлу або через дата-кабель, або через кардрідер. Також ви можете вписати посилання на файл в адресний рядок браузера, розташованого на телефоні, і скачати файл. Встановивши браузер, вимкніть завантаження картинок, а також додатків. Специфіка цього додатка полягає в тому, що з його допомогою ви можете не тільки переглядати wap-сторінки, але і будь-які інші. Це досягається за рахунок того, що запитувана вами сторінка спочатку відправляється на сервер opera.com, де вона обробляється, стискається і адаптується для вашого телефону, і тільки після цього відправляється.
4
Також, ви можете використовувати популярні месенджери - icq, mail.agent, jimm та інші. Скачайте їх на телефон будь-яким із способів, описаних в третьому кроці. Вони не споживають багато трафіку, при цьому, використовуючи їх, ви завжди зможете залишатися на зв'язку зі своїми знайомими.