Як повернути зламаний телефон.

Трапляється, що куплений вами телефон перестає працювати вже через кілька днів, а то і годин. Безумовно, такий апарат потрібно повернути продавцеві, однак зробити це можна лише знаючи деякі правила.
Інструкція
1
Закон про захист прав споживачів відносить телефон и, комп'ютери, комплектуючі до розряду технічно складних товарів, тому їх повернення в магазин можливий лише в тому випадку, якщо давність покупки не перевищила 14 днів. Тому спочатку загляньте в товарний або касовий чек. Якщо чека немає, то подумайте, чим в разі спору ви зможете довести, що купили телефон саме не далі, ніж 2 тижні назад.Скорее все, продавець постарається забрати у вас апарат для проведення експертизи (він повинен переконатися , що ви не ламали його і не проникали всередину корпусу), це не є порушенням закону, проте термін експертизи не повинен перевищувати 45 днів.
2
Віддаючи апарат, напишіть одразу в двох примірниках претензію на ім'я директора магазину, в якій викладіть суть ваших домагань, а також вимоги - повернути гроші, обмін товару, відповідне зменшення вартості.
3
Якщо в експертному висновку буде сказано, що причиною поломки телефон а стали ваші дії, то повернути апарат ви не зможете, втім, як і здати його на гарантійний ремонт, а от якщо експерт прийде до висновку, що мається технічний ваду, то продавець буде пропонувати вам телефон відремонтувати. Тут рішення за вами - ви можете погодитися на ремонт і на його час взяти в магазині телефон , аналогічний вашому, можете відмовитися і вимагати повернути гроші (розірвати договір купівлі-продажу). Як правило, повертають суму покупки вкрай неохоче, в такому випадку ви можете озброїтися все тієї ж написаної вами претензією і відправитися в Товариство захисту прав споживачів. Протягом 3 днів суперечка буде врегульовано.
4
Пам'ятайте і про те, що якщо ваш телефон ремонтували тричі в гарантійний період, то після третього ремонту ви можете сміливо від апарату відмовлятися. Пишете претензію і вимагаєте повернення повної вартості телефон а.