Як підключити мобільний телефон до ПК. синхронізація телефону samsung з комп'ютером.

Сучасні мобільні телефони пропонують широкий спектр можливостей для захоплюючого проведення дозвілля. Ви можете як обмінюватися необхідною для цього контентом з друзями, так і викачувати його з мережі. Але найбільш зручним і дешевим способом наповнити ваш телефон контентом є синхронізація з комп'ютером.
Інструкція
1
Як правило, все необхідне для підключення телефону до комп'ютера, а саме, дата кабель і диск з драйверами ви можете знайти в комплектації стільникового. У разі, якщо це не так, ви завжди можете купити дата-кабель в магазині стільникового зв'язку або замовити через інтернет. Якщо ваш телефон вже не випускається і, як наслідок, складно знайти дата-кабель і драйвера саме для нього, скористайтеся дата-кабелем від іншої моделі телефону. Головне - щоб роз'єм на проводі підходив для вашого роз'єму на телефоні. Драйвера ж ви можете скачати з мережі.
2
Скачайте драйвера і програмне забезпечення з мережі. Для цього вивчите технічну документацію і знайдіть офіційний сайт фірми-виробника вашого телефону. Використовуйте карту сайту або пошук по сайту щоб знайти розділ, з якого ви можете скачати драйвера і програмне забезпечення для синхронізації. У разі, якщо ваша модель відсутня, скачайте необхідне програмне забезпечення з сайтів, присвячених фірмі-виробнику вашого апарату, таких як samsung-fun.ru і allnokia.com. На тих же сайтах ви зможете знайти велику кількість контенту, який ви можете завантажити на свій телефон.
3
Встановіть викачані програми і драйвера на комп'ютер. Для того щоб комп'ютер розпізнав новий пристрій, що є вашим телефоном, необхідно спочатку встановити програмне забезпечення, а потім вже підключати стільниковий. У разі, якщо і програма, і драйвера представлені одним файлом, запустіть і встановіть його. У разі ж, якщо програма представлена одним файлом, а драйвера іншим, встановіть ПЗ, після чого підключіть телефон до комп'ютера. При запиті додавання нового пристрою вам буде запропоновано вставити компакт-диск з драйверами або вказати шлях до них. Вкажіть шлях до драйверів, після чого натисніть "ОК". Переконайтеся, що програмне забезпечення «бачить» телефон, в іншому випадку переустановите драйвера.
Підключити свій стільниковий телефон до мережі мобільного оператора можна швидко і без проблем. Є кілька способів, серед яких ви можете вибрати найбільш зручний для вас.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон
Інструкція
1
Підключити телефон можна в будь-якому офісі обслуговування "Білайн". Більшість офісів працює щодня. Їх адреси є на офіційному сайті компанії.У офісах вам дадуть відповідь на будь-які питання по зв'язку «Білайн», підключить ваш телефон до обраним тарифом, допоможуть підібрати «красивий номер», підключити будь-яку послугу і багато іншого .
2
Також підключити телефон і дізнатися подробиці про тарифи та користуванні послугами "Білайну" можна в центрах експрес-обслуговування і в магазинах-доларах. Їх адреси також є на сайті.
3
Крім того, можна купити телефон і одразу підключитися до "Білайну" не відходячи від комп'ютера. Існує інтернет-магазин "Білайну", завдяки якому можна купити сім-карту мобільного оператора або вже підключений до "Білайну" телефон , зробивши замовлення по електронній пошті або телефон у. Варіанти оплати - готівковий або безготівковий розрахунок, а також банківські карти.
Зверніть увагу
Абонентський договір на підключення до "Білайну" може бути оформлений як самим майбутнім абонентом, так і його представником, який повинен пред'явити документ, що засвідчує його особу, та довіреність від імені того, для кого він підключає телефон.
Корисна порада
Абоненти, які мають право підключити телефон до "Білайну", - це фізичні особи, які досягли 18-річного віку (для тих, хто молодший, підключення дозволяється тільки з затвердженого нотаріусом письмової згоди законних представників - батьків, усиновителів або піклувальників ). Громадяни РФ мають пред'явити паспорт, приїжджі - паспорт іноземного громадянина і папери, що підтверджують адресу місця проживання клієнта у своїй країні і адресу його реєстрації за місцем перебування на території Російської Федерації до певної дати.