Як малювати на нігтях. Вчимося малювати на нігтях голкою.

  •  Оригінальна розпис на нігтях виглядає просто чудово. Малювати на нігтях можна практично що завгодно. Для того, щоб нанести малюнок на нігті, необхідно використовувати спеціалізований інструмент, наприклад, такий, як тонкі кисті, гелієві ручки і навіть картинки - переводки. Малюнки можуть бути практично будь-якої складності, умілий майстер з легкістю перетворить ніготь на подобу картини, прикрасивши його мініатюрним пейзажем, а починаюча майстриня може намалювати невигадливі квіти, які будуть виглядати також цікаво.
  •  Інструкція: Правильно виконати розпис на нігтях нескладно, для цього достатньо дотримуватися наступних правил: 1. Малювати на нігтях можна за допомогою різних матеріалів. Завдані блискітками-гліттером візерунки, або ж малюнки, виконані гелиевой ручкою, виглядають по-своєму добре і цікаво, проте техніка їх виконання є різною за рівнем складності. Початківець майстер по розпису нігтів повинен заздалегідь визначити технологію, яка буде найбільш простий і зручною у виконанні.
  •  2. Дуже важливо правильно вибрати і інструмент. Наприклад, можна малювати на нігтьової пластини голкою, а можна робити це з використанням найтоншої кисті. Малюнок, який наноситься поверх невисохлого шару лаку виконати простіше, ніж намалювати щось пензлем, тому починати краще з роботи з цим інструментом.
  •  3. Існує дві технології нанесення малюнка з використанням кисті: робота поверх сухого шару лаку, а також робота поверх щойно нанесеного лаку. У першому випадку малюнок наноситься на поверхню нігтя з використанням спеціального барвника, в цьому випадку можна створити найрізноманітніші орнаменти і навіть реалістичні мініатюри. Також в якості вечірнього варіанту популярний варіант розпису по сухому лаку гліттером. Для цього на частину нігтя, в якій буде виконана розпис, наноситься клейовий склад, після чого поверх нього тонким пензлем, на поверхні якої знаходяться дрібні блискітки, наноситься малюнок.
  •  У разі якщо розпис здійснюється поверх тільки нанесеного лаку, шари будуть змішуватися між собою приблизно так само, як і під час розпису за допомогою голки.
  •  Прикраса нігтів - це відмінне доповнення образу, проте завжди варто пам'ятати про сучасні модні тенденції, які в цій сфері постійно оновлюються.