Як навчитися працювати з комп'ютером.

Комп'ютерні технології зробили крок далеко вперед. Зараз рідко зустрінеш людину, у якої не було б комп'ютера. Але питання про особливості його роботи ставить багатьох в безвихідь. Між тим, володіти основами роботи на комп'ютері необхідно практично всім. Але не завжди є час займатися на курсах або перечитувати тонни літератури.
Вам знадобиться
  • 1) Комп'ютер
  • 2) Установник медіа програвача
  • 2) Установник Microsoft Word
  • 4) Браузер
Інструкція
1
Включаємо комп'ютер. Чекаємо завантаження системи. Зазвичай у багатьох користувачів стоїть система «Windows», принцип якої заснований на роботі з діалоговими вікнами - інтерфейсом. Після завантаження, ми бачимо перед собою робочий стіл. На ньому можуть розташовуватися основні папки, файли, документи. У лівому верхньому куті є ярлик «Мій комп'ютер». При його відкритті, вам буде показано вікно, в якому відображаються системні диски, розділи жорсткого диска, і дисководи. По суті, розділи диска - це ваше сховище інформації.
2
Переходимо до створення папок. Папка - дуже важливий елемент, створений для зберігання та впорядкування інформації. Наприклад, якщо у вас багато різноманітної музики, і ви хочете її розсортувати. Створюємо папки різних виконавців і жанрів, закидаємо наявну музику відповідно до папками. Для створення папки, потрібно клікнути правою кнопкою миші, потім вибрати пункт «створити», і вибрати підпункт «папку». Після цього можемо задати ім'я папки. Для зміни мови необхідно натиснути клавіші «alt + shift" або "ctrl + shift».
3
Наступним кроком вчимося вибирати, відкривати і копіювати інформацію. Для того, щоб вибрати файл або папку потрібно натиснути на неї лівою кнопкою миші один раз. Натиснувши і затиснувши ліву кнопку миші, ви можете переміщати ваш документ куди завгодно. Для відкриття документа клацаємо два рази по лівій кнопці миші. Якщо натиснути правою кнопкою миші по файлу або папці, то відкриється меню. Вибираємо перейменувати, для перейменування документа. Для копіювання натискаємо «копіювати». Після цього йде в ту папку або розділ, куди необхідно скопіювати даний файл. Натискаємо знову праву кнопку миші і вибираємо «вставити».
4
Для прослуховування музики або перегляду відео потрібно встановити спеціальні програми, які називають «програвачі». Для установки необхідно відкрити інсталяційний файл (install.exe). З'явиться вікно установки. Просто дотримуйтесь інструкцій і через кілька хвилин установка завершиться. Програма автоматично визначити файли відео і аудіо, і вам залишиться тільки відкрити їх. Таким способом встановлюється будь-яка програма. Зверніть увагу, що ярлики встановленої програми з'явилися на робочому столі.
5
Для набору тексту також використовують спеціальні програми. Встановіть програму «Microsoft Word» або скористайтеся стандартною, яка пропонується користувачеві операційною системою.
6
Тепер про вихід в інтернет. Для використання ресурсів мережі інтернет, вам необхідно оформити його підключення. Після цього потрібно встановити браузер - програму для обозреванія сторінок в інтернеті. Найбільш популярні браузери на сьогоднішній день це: Opera, Mozilla, Internet Explorer. Останній браузер вже вбудований в операційну систему. Відкриваємо браузер, і вводимо адресу сайту в адресний рядок. Для пошуку інформації за словом або пропозицією, заходимо на сайт пошукових систем і в спеціальній рядку вводимо запит. У багатьох браузерах праворуч від адресного рядка є спеціальний рядок, що дозволяє обробити запит у відповідній пошуковій системі. Тому можна вводити шукане туди.
Зверніть увагу
Кожен освоює комп'ютер по різному, хтось починає грати в ігри і максимум його знання зводяться до того, як включити комп'ютер і запустити гру, інші чайники йдуть на курси, що теж звичайно не поганий спосіб, а треті намагаються освоїти самі. Хто не правий? Насправді не варто змушувати себе насильно вивчати комп'ютер відразу і все.
Корисна порада
Щоб отримати користь від такої дорогої іграшки, використовують прикладні програми (програмне забезпечення). Наприклад, за допомогою однієї програми можна розраховувати бухгалтерський баланс, за допомогою іншого - підготовляти текстові документи, а третя - відмінно відтворює музичні файли. Але недостатньо тільки мати потрібну програму, треба навчитися працювати з нею.
Як іноді складно людині, яка ніколи не мала справи з комп'ютером , навчитися працювати з ним. Він вважає, що ніколи не освоїть цю складну техніку. Страх опинитися неспроможним штовхає людей взагалі відмовитися від комп'ютера, пояснюючи це тим, що можна легко обійтися і без нього. І вони неправі. Комп'ютер все більше входить у наше життя. А освоїти його не так вже й складно. Можна навіть в короткий термін стати впевненим користувачем ПК.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - книги з комп'ютерної тематики.
Інструкція
1
Перше, що необхідно, - це подолати свій страх. Скажіть собі: «Я зможу! У мене все вийде! »І починайте освоювати цього незрозумілого звіра під назвою« персональний комп'ютер ».
2
Далі запишіться на спеціальні комп'ютерні курси для початківців. Благо, таких курсів зараз величезна безліч. Групи формуються за віком, по мірі освоєння комп'ютера. Попросіть знайомих, щоб вони допомогли вам знайти в інтернеті спеціальні курси для початківців користувачів. Як правило, це коштує невеликих грошей, а досвіду ви наберетеся.
3
Але є й інший спосіб. Роботі з комп'ютером можна навчитися самостійно. Для цього придбайте в магазині самовчитель для початківців користувачів. Не беріть перший-ліпший. Прямо в магазині погортайте його, подивіться, чи всі написано доступним для вас мовою. Потім сідаєте за комп'ютер і виконуйте всі рекомендації самовчителя. Кілька занять - і ви будете почувати себе набагато впевненіше. Багато чого стане для вас простим і зрозумілим. Надалі вам стане цікавіше працювати за персональним комп'ютером .
4
Якщо все ж виникають питання, то відповіді на них ви знайдете, натиснувши на клавішу F1. Вона викликає довідку, яка є у вас на комп'ютері. У вікні виберіть розділ, за яким у вас виникло питання. Серед підказок комп'ютера знайдіть потрібну відповідь. Уважно прочитайте його. При необхідності зробіть зазначені операції, щоб запам'ятати, як працює та чи інша функція.
5
У довідці є також рядок, куди можна ввести цікавить вас. Якщо він є в довідці, система видасть відповідь на нього або запропонує схожі питання з готовими відповідями.
Корисна порада
Якщо вам простіше спілкуватися не з машиною, а з людиною, а коштів або часу на платні курси немає, попросіть друга допомогти вам. Серед ваших знайомих напевно знайдеться людина достатньо знає техніку і досить терплячий, щоб пояснити найпростіші речі доступно і детально.