Як під'єднати dvd до телевізора.

Сама процедура з'єднання проводами DVD-програвача і телевізора особливої складності не представляє - потрібно просто вставити один роз'єм в інший, нічого не підлаштовуючи і не перемикаючи всередині корпусів цих пристроїв. Деяка складність обумовлюється тією обставиною, що не існує обов'язкового і єдиного для всіх виробників стандарту на такі сполуки, тому DVD-програвач і телевізор можуть мати роз'єми типів RCA («тюльпан»), «композитні», SCART або S-video.
Інструкція
1
Вимкніть сполучаються телевізор і DVD-програвач та визначте, роз'єми якого типу присутні на обох з'єднуються пристроях. Найчастіше на їх корпусах є одночасно кілька типів роз'ємів в різних комбінаціях, тому велика ймовірність, що хоча б один з типів, присутніх на DVD-програвачі, співпаде з одним зі встановлених на корпусі телевізора. Якщо ні - доведеться використовувати комбінований з'єднувальний шнур або перехідник з одного типу на інший. З'ясувавши, з'єднувальний кабель, забезпечений якими саме роз'ємами потрібен, пошукайте його в комплекті DVD-плеєра - як правило, їх там буває кілька примірників різних типів. Якщо ж вам не пощастить - придбайте потрібний варіант окремо.
2
При з'єднанні пристроїв через роз'єми RCA використовуйте кабель, на обох кінцях якого є по три сполучних елементу (штирі і гнізда), обпресувати в пластмасові корпуси різних кольорів. Відповідні роз'єми на корпусах обох пристроїв будуть мати таку ж колірну маркіровку - жовтий (для відеосигналу), білий і червоний (лівий і правий аудіоканали). Відшукайте відповідні роз'єми на корпусах обох пристроїв і вставте збігаються за кольором роз'єми з'єднувального кабелю.
3
При з'єднанні через роз'єм SCART використовуйте з'єднувальний кабель, на обох кінцях якого розміщено по одному великому прямокутному роз'єму з кількома десятками конекторів. Спочатку вставте один з них у відповідний роз'єм на DVD-програвачі, після цього другий підключіть до телевізору . Не виключено, що на корпусі телевізора таких роз'ємів виявиться два - один для вхідного сигналу, інший - для вихідного. Вам потрібен той з них, який відзначений піктограмою зі стрілкою, спрямованої всередину гуртка, а не назовні.
4
Для з'єднання через роз'єм S-video задіюйте два шнура. Цей роз'єм використовується тільки для передачі відеосигналу, а аудіоканали доведеться передавати за допомогою відповідних роз'ємів описаного у другому кроці з'єднувального кабелю RCA.
5
При з'єднанні DVD-плеєра з телевізором за допомогою композитного кабелю можна використовувати опис з'єднання RCA з другого кроку, з тією різницею, що для передачі відеосигналу тут є не один, а три роз'єми, маркованих синім, зеленим і червоним кольорами.