Як купити домен.

Послуги реєстрації доменів надають практично всі хостингові компанії. Процедури реєстрації доменів в них подібні між собою - для того, щоб стати власником власного доменного імені, досить виконати кілька кроків.
Вам знадобиться
  • відсканована копія першої сторінки паспорта
Інструкція
1
Виберіть компанію, в якій ви будете реєструвати свій домен. Це може бути як найбільший російський реєстратор доменних імен - компанія RU-CENTER, так і будь-яка інша хостінг компанії.
2
Зареєструйтеся на сайті компанії. При реєстрації обов'язково вкажіть ваші справжні дані - згодом вам необхідно буде підтвердити свою особу, приклавши скан першій сторінці паспорта.
3
Оберіть вільне доменне ім'я в необхідної доменній зоні. Більшість російських компаній реєструють домени в російській доменній зоні (в тому числі і кириличні домени), а також у найбільш популярних міжнародних і зарубіжних зонах.
4
Сплатіть послугу реєстрації домена в особистому кабінеті. Мінімальний термін оплати доменного імені - один рік. Продовження зазвичай коштує трохи дешевше. Оплата може здійснюватися електронними грошима, через платіжний термінал, за допомогою SMS, готівкою в офісах компанії та іншими способами. На оформлення домену йде від 30 хвилин до декількох годин. Після закінчення реєстрації відповідний запис з'явиться у вашому особистому кабінеті.
5
Прикріпіть в особистому кабінеті скан документа, що посвідчує особу. Як правило, це скан першої сторінки паспорта. Ця вимога віднедавна є обов'язковим при реєстрації домену. Як правило, на виконання цієї процедури дається не більше трьох днів, тому не варто відкладати це питання на потім - ви можете втратити придбаний раніше домена. Після проведення всіх процедур ви можете підключити свій домен до хостингу і почати будівництво власного сайту.
Зверніть увагу
При поповненні особового рахунку обов'язково враховуйте комісію, яку стягує посередник.