Як очистити кеш в браузері Opera. Як видалити браузер опера з реєстру.

Кеш браузера являє собою певний простір, виділене для зберігання тимчасових файлів часто відвідуваних серверів. Це робиться з метою збільшення швидкості роботи в мережі інтернет шляхом звернення до них в процесі відвідин сайтів і економії трафіку. Періодично кеш потрібно чистити, бо його вільний об'єм поступово скорочується, сповільнюючи звичний ритм роботи в мережі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленим на ньому браузером «Опера».
Інструкція
1
Відкрийте браузер. Натисніть на кнопку «Меню», потім виберіть пункт "Налаштування", після - «Загальні настройки». У вас з'явиться вікно з декількома вкладками, з них виберіть останню - «Розширені».
2
У відкритій вкладці з'явиться меню, виберіть у ньому пункт «Історія».
3
Навпаки пункту «Дискова історія» натисніть кнопку «Очистити».
4
Якщо потрібно автоматичне очищення кешу при виході з браузера, то поставте галочку навпроти відповідного налаштування в тому ж вікні.
5
Якщо попередні пункти не допомогли, скористайтеся альтернативним варіантом очищення тимчасової пам'яті браузера. Відкрийте «Головне меню», виберіть пункт "Налаштування". Знайдіть у вікні, меню «Видалити особисті дані» і розгорніть весь список наявних збережених файлів користувача браузера. Виберіть пункт «Очистити кеш». Обов'язково зніміть галочки з тих позицій, які вам потрібні будуть для подальшої роботи.
6
Якщо не допомогли попередні два способи, спробуйте видалити файли вручну. Для цього завершите роботу браузера Opera, відкрийте «Мій комп'ютер». Відкрийте ваш локальний диск, на якому зберігаються системні файли. Зайдіть в папку "Documents and Settings", далі в папку з ім'ям користувача комп'ютера.
7
Після цього допишіть в адресному рядку: "Local Settings/Application Data/Opera/Opera/profile/cache/", або просто перейдіть за цією адресою, відкриваючи відповідні папки. В меню «Сервис», яке розташовується нагорі, відкрийте пункт «Властивості папки».
8
Перейдіть на вкладку «Вид», перейдіть атрибутів до самого кінця. Поставте галочку на позиції «Відображати приховані папки та файли», натисніть «Застосувати» і «Ок». Це слід робити тільки в тому випадку, якщо раніше приховані файли не відображаються.
9
Далі виділіть всі наявні в папці дані, натиснувши одночасно клавіші Ctrl і A, потім кнопку Del. Підтвердіть видалення для захищених файлів, перезапустіть браузер.
Зверніть увагу
Будьте уважні при видаленні Кешована об'єктів - не видалите заодно й інші файли браузера, які надалі будуть необхідні для роботи в мережі.
Корисна порада
Збільште у відповідному меню розмір кешу для збільшення продуктивності браузера.