Як підключити бездротові навушники до комп'ютера.

Відчути повною мірою перевага використання з комп'ютером бездротових навушників можна тільки маючи ще й бездротові миша з клавіатурою. Але, на відміну від навушників, ці периферійні пристрої кріпляться на тілі і не утримують користувача у системного блоку, як собачку на повідку. Підключення бездротових навушників до комп'ютера - операція зовсім не складна.
Інструкція
1
Переконайтеся, що придбані вами навушники мають в комплекті пристрій зв'язку (адаптер), що підключається до комп'ютера . Залежно від типу приймача, вмонтованого в навушники, адаптер теж повинен працювати по-різному - деякі з навушників використовують для одержання даних інфрачервоний канал, інші - радіочастотний, треті налаштовані по стандартам Bluetooth. Тому дуже бажано, щоб адаптер потрібного типу був би в об'єкті придбання комплекті, і його не довелося б підбирати окремо, ризикуючи купити несумісне пристрій. При цьому зверніть увагу на те, що багато ноутбуки мають вбудовані адаптери Bluetooth - в цьому випадку вам не потрібен адаптер для Bluetooth-навушників.
2
Підключіть адаптер до відповідного роз'єму комп'ютера. У разі, коли передбачається використання вбудованого Bluetooth-адаптера, цей крок треба пропустити. Зовнішні адаптери, як правило, підключаються до USB-порту, а операційна система комп'ютера самостійно розпізнає кожне знову підключений до USB пристрій і, при необхідності, встановлює для нього драйвер з власної бази. Якщо з якої-небудь причини ОС не зможе цього зробити, то відповідне повідомлення з'явиться в області повідомлень панелі завдань. В цьому випадку вам буде необхідно самостійно встановити потрібний драйвер.
3
Використовуйте диск з програмним забезпеченням з комплекту навушників для ручної установки драйвера - вставте його в пристрій читання оптичних дисків і виберіть відповідний пункт в меню, що. Потім дотримуйтесь вказівок майстра установки драйвера. Якщо диска з драйвером немає з якої-небудь причини, то знайти його, як правило, можна на сайті виробника вашої моделі навушників. В цьому випадку відповідний файл треба скачати, при необхідності разархивировать, а потім запустити майстер установки драйвера.
4
Встановіть акумулятори харчування в корпус навушників і включіть, якщо відповідний перемикач передбачений у вашій моделі навушників. Цього може бути достатньо для початку їх використання. Якщо ж це Bluetooth- навушники, то, можливо, буде потрібно перевести їх в режим виявлення. При роботі з вбудованим в комп'ютер Bluetooth-адаптером, якщо він раніше не використовувалася, можливо, що його буде потрібно включити механічним перемикачем на корпусі ноутбука.
Використання навушників на комп'ютері має масу переваг. По-перше, людина в навушниках нікому не заважає звуками з колонок. А по-друге, людина в навушниках може відволіктися від навколишнього середовища і зосередитися на своїх справах. Варто розібратися, як же підключити навушники до комп'ютера.

Увага на навушники

Більшість сучасних навушників, за допомогою яких люди слухають музику з Mp3-плеєрів, мають штекер діаметром 3.5 мм. Даний діаметр штекера є найпоширенішим у світі. Саме такі навушники можуть бути підключені до комп'ютера, а саме - до його звукової карти. Перш ніж намагатися підключити їх до нього, необхідно переконатися в наявності звукової карти. Досить поглянути на зад комп'ютера, куди підключаються дроти - якщо там мається блок з 4-6 роз'ємів під 3.5 мм.-навушники, то звукова карта є. А якщо до комп'ютера раніше були підключені колонки - то питання по наявності звукової карти відпадають.

Способи підключення навушників

По-перше, через штекер. Практичних проблем при цьому бути не повинно, аби вистачило довжини шнура навушників. Якщо на передній панелі системного блоку немає роз'ємів під 3.5 мм., То із завданням буде впоратися складно, доведеться шукати спеціальний подовжувач. По-друге, через колонки. На багатьох з них є роз'єми відповідного діаметру, при цьому і на старих моделях. Це самий надійний і безпечний спосіб підключення навушників. Безпечний, тому що багато бюджетні навушники не витримують напруги від звукової карти, якщо вони були підключені безпосередньо до неї, ззаду комп'ютера. Це призводить до несправностей як звуковий карти, так і навушників. Тому, перед покупкою навушників, варто розпитати консультанта, чи підійдуть вони для підключення до звукової карте.Третій спосіб підключення навушників до комп'ютера - bluetooth. В цьому випадку bluetooth-адаптерами повинні бути оснащені як навушники, так і комп'ютер. Даний спосіб підключення має ряд переваг, основною з яких - можливість не залежати від довжини шнура навушників. Але тут є свої підводні камені. Перший - ресурс акумулятора у навушників. Не варто забувати, що їх доведеться постійно підзаряджати. Другий - їх дорожнеча. Якщо людині хочеться мати bluetooth-навушники з високою якістю звуку, йому доведеться приготуватися до витрати грошей.

Нюанси

Перший з них - роз'єм для підключення навушників ззаду системного блоку. Їх як мінімум 4 штуки, і всі вони - під 3.5 мм. Необхідний роз'єм зеленого кольору. Саме він по-замовчуванням призначений для підключення звукової техніки, колонок, навушників. Другий - якість самих навушників. Є помилкова думка, що якість звуку у них залежить від того, куди їх підключати. Хороші навушники володіють низьким опором і широким спектром охоплених частот. Такі навушники, як провідні, так і бездротові, будуть добре відтворювати звук як на плеєрі, так і на комп'ютері. Третій - якість звукової карти комп'ютера. Якщо людина - меломан, бажаючий насолодитися хорошою музикою на комп'ютері, то, якими б крутими були його навушники, гарного звуку за допомогою дешевої, вбудованої звукової карти йому не добитися. Для того, щоб якість звуку було як мінімум прийнятне, буде потрібно зовнішня, подключаемая звукова карта. Порівнюючи з іншими периферійними пристроями комп'ютера, вартість такої карти складе близько 1000 рублів.