Як заправити картридж лазерного принтера Xerox.

Картриджі типу Xerox PE14 використовуються в багатьох пристроях фірми Xerox, а також в пристроях фірми Samsung. Тому питання про їх заправці при закінченні запасу тонера має велику актуальність.
Інструкція
1
Розташуйте картридж на робочої поверхні світлочутливим барабаном вниз. За допомогою хрестової викрутки відкрутіть п'ять гвинтів на кришці картриджа. Потім акуратно розчепити п'ять засувок по його периметру. Зніміть верхню кришку.
2
Отвинтите два гвинти, що кріплять чистячий лезо ролика проявлення. На кромці цього леза в процесі роботи накопичується тонер. Якщо в процесі заправки не проводити його очищення, то можлива поява тонких ліній на відбитках. Після очистки прикрутите чистячий лезо назад.
3
Акуратно витягніть зарядний вал з його кріплень і протріть сухою безворсовой серветкою. При виконанні цієї операції і при установці вала назад не прикладайте значних зусиль - інакше пластикові кріплення можуть тріснути.
4
Очистіть внутрішній простір картриджа від залишків тонера за допомогою спеціального вакуумного пилососа. При відсутності такого ретельно витрусіть картридж і продміть стисненим повітрям. Очищення від залишків тонера найкраще робити на витягнутих руках - в іншому випадку ви ризикуєте забруднити свій одяг. Струмінь повітря краще направляти від себе з тієї ж причини. У тому випадку, якщо тонер все ж потрапив на ваш одяг, не використовуйте для її очищення гарячу воду - висока температура сприяє закріпленню тонера.
5
Витягніть пластикову пробку, що закриває бункер з тонером. Встановіть назад верхню кришку картриджа, акуратно її защелкнув.
6
Для заправки виберіть якісний оригінальний тонер. При використанні витратних матеріалів від сторонніх виробників можливі появи сірого фону на аркуші, повтори зображення та інші дефекти друку. Вам знадобиться від 70 до 130 грам тонера Samsung ML-1210 або Xerox P8E. Перед засинанням витратного матеріалу в картридж ретельно струсіть банку з тонером. Через спеціальний отвір, яке ви залишили відкритим, засипте тонер в бункер. Закрийте кришку.
Заправка картриджів Xerox є досить трудомістким процесом і вимагає особливої обережності через особливій конструкції резервуара і фотобарабана. Завантаження тонера слід виробляти акуратно, оскільки картридж має досить тендітну конструкцію. Розбирати пристрій потрібно уважно і акуратно. Тонер для картриджів Xerox дуже токсичний, тому уникайте прямого контакту з барвним порошком.
Вам знадобиться
  • - тонер;
  • - викрутка;
  • - пилосос;
  • - безворсової ганчірка;
  • - жорстка кисть;
  • - канцелярський ніж
Інструкція
1
Покладіть картридж фотобарабаном вниз, а пробку заправного отвори залиште зліва. Відкрутіть кілька саморізів. Подденьте плоскою викруткою пару засувок, які знаходяться на ближній частині корпусу.
2
Відкрийте кришку і відкрутите по 3 самореза з кожного боку. Зніміть бічні кришки, відкладіть в сторону вал для зарядки.
3
Зніміть лезо, відкрутивши його за допомогою викрутки. Зніміть фотобарабан. Акуратно загорніть його в ганчірку і відкладіть в сторону. Для картриджів Phaser 3110 зніміть контактну пружину, яка знаходиться в контактній торцевій частині пристрою.
4
Подрежьте гумові ущільнювачі і відкрутите два самореза. Зніміть дозуюче лезо. Розбірку можна вважати закінченою.
5
Висипте тонер із решти нерозібраної частини. Очистіть всі внутрішні частини картриджа, бажано пристрій пропилососити і прибрати залишки тонера з вала за допомогою жорсткої кисті. Акуратно пропилесосьте дозуюче лезо, а потім закріпіть його назад за допомогою відповідних засувок. Змастіть контактні частини токопроводящей мастилом і встановіть контактну пружину.
6
Обітріть фотобарабан безворсовой тканиною, не торкайтеся пальцями до фотослое. Встановіть бічні стінки картриджа, послабивши напрямні пружини.
7
Заправку можна здійснити засипанням тонера через верхню кришку, а можна засипати барвник в заправний отвір за допомогою воронки. Необхідно завантажувати не більше 80-85 грам тонера.
8
Закрийте пробку заправного відсіку, почистіть спиртом зовнішні контакти. Пару раз нахиліть картридж в різні сторони. Тонер не повинен висипатися.
Зверніть увагу
Не економте на тонері для картриджів такого типу, користуйтеся оригінальним комплектом для заправки. Якщо ви не маєте досвіду в заправці лазерних картриджів, то краще довірити цю роботу фахівцям.
Корисна порада
В деяких випадках при заправці можна не знімати дозуюче лезо, а просто почистити його за допомогою ганчірки і пилососа.